24/7 İletişim +905437872917
Klasik Venedig Gondol Turu

Klasik Venedig Gondol Turu

Genel Bakış

Venedik’i geleneksel yoldan keşfedin; Bir gondol ile! Bu 30 dakikalık dinlendirici gezide şehrin su yollarını ve Büyük Kanal’ın bazı kısımlarını gezeceksiniz. Hayranlık uyandırmak için inşa edilen Venedik’in güzelliğini bir de sudan izleyin.

30 dakikalık büyüleyici bir gondol gezisi ile Venedik’in asırlık tarihini kanal youl boyunca yer alan etkileyici ve zarif saraylarla keşfedin. Bu klasik gondol turu, eşsiz şehrin güzelliği, renkleri ve asaleti ile tanışmak için mükemmel bir fırsat.

Venedik’i yerlilerinin bin yıldan beri gördüğü gibi görün ve en asil ve zengin ailelerin Venedik’i gondol turu ile gezdiği gibi gezin.

Venedik kanallarını keşfettikçe gondolcuların bu kentin en karmaşık su yollarındaki manevra becerilerini takdir edecek ve onlardan Venedik kültürünün de bir parçası olan fıkralar duyacaksınız.

Dahil Olanlar

  • Gondolcu ile geleneksel Gondol Turu

Dahil Olmayanlar

  • Rehber

Buluşma noktası

Gondol, Santa Maria di Giglio, Hotel Gritti Palace’ın önündedir

Aktivite Özellikleri

  • Venedik’in su yollarında geleneksel bir gondol ile gezin
  • Kanallar boyunca yer alan asırlık binaların güzelliğini ve asaletini keşfedin
  • Bin yıldan eski bir tarihe sahip olan Venedik’i yaşayın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *