24/7 İletişim +905437872917
Kocaeli Boğaziçi Butik Otel

Kocaeli Boğaziçi Butik Otel

Kocaeli Boğaziçi Butik Otel Nerede ?

Boğaziçi Butik Otel ve Restaurant olan tesis Kartepe Soğuksu Mevkii içerisinde dağ dibiyle etrafındaki yüksek tepelerle saklı kent gibidir. Tesis içerisinden geçen akarsu sayesinde eşsiz ses ve görsele sahip olan tesis, yeşilin bütün tonlarını içinde barındırdığından siz değerli misafirlerine geçireceğiniz tatilde mükemmel hissetmenizi sağlamaktadır. Tesis İstanbul’dan 1 Saat Uzaklıkta olup zengin etkinlik anlayışı sayesinde siz değerli misafirlerine eşsiz anlar sunan Maşukiye Kartepe’de Kayak, Atv Turu, Trekking, Paintball, At Gezisi, Bisiklet turu, Olta Balıkçılığı ve Sapanca Gölünde su sporlarıda dahil olmak üzere bir çok aktivite gerçekleştirilebilir.

Boğaziçi Restaurant, Yöresel Lezzetleri ile misafirlerine 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Ve Konaklama hizmetlerinden yararlananlar için de Deluks Bungalov ların Teraslarında Mangal Yapılabilmektedir.

Kocaeli Boğaziçi Butik Otel – Restaurant Kahvaltı Menüsü

Kahvaltı Çeşitlerinin Çoğu Yöresel Ürünlerden Oluşmaktadır.

Kendi Mutfağında Hazırladıkları; (Kaymak, Bal, Reçel, Yoğurt Süzmemiz, Gözlememiz, Böreklerimiz, Menemenimiz) Organik Sebzelerimiz; (Domates, Salatalık ve Yeşillikler) – Zeytin Çeşitlerimiz, Peynir Çeşitlerimiz; ( Kaşar Peyniri, Beyaz peynir, Yöre Peyniri ve Örme Peynir)

Alacarte Menü

Kendi Yetiştirdikleri Alabalıkları tereyağı ile kiremit’te veya taş fırın’da pişirerek sunum yapılmaktadır. Özel Kesim Büyük baş hayvanlardan Yapılan Kasap Köfte, Zamanında Kesimi Yapılarak Süt Kuzu ürünleri, Pirzola, Külbastı, Şiş, Bütün Bu lezzetleri Tamamlayan Ara Sıcaklar, Yöre Peynirleri ve Fırında Özel Soslarla Pişirilmiş Kaşarlı Mantar, Ayrıca Özel Günlerde; Karedeniz Yöresine ait yöresel yemekler, Kara Lahana Mısır Ekmeği İle Servis Edilmektedir. Lahana Sarması, Turşu Kavurması ve Enfes Mıhlama Menü içerisinde Yer Almaktadır.

Salata Çeşitleri Kendi Bahçelerinden veya Köy Pazarlarından Alınan sebzelerle, Çoban Salata, Yeşil Salata, Mevsim Salatası

Mezeler Doğal Ürünlerden Hazırlanan Leziz Mezeler Siz Değerli Misafirlerimize Servis Edilmektedir.

Tatlılar Fırında Köy Sütüyle Yapılan Sütlaç, Ev Baklavası ve Özel Günlerde Yapılan Laz Böreği.

Kocaeli Boğaziçi Butik Otel – Restaurant Kahvaltı Fiyatı

Köy Kahvaltısı Kişi Başı: 20 – 25 TL.

Yemek Menüleri Ortalama: 20 – 35 TL.

Kocaeli Boğaziçi Butik Otel Fiyatları

Standart Oda; 2 Kişi Oda + Kahvaltı : 150 TL

Delüks Bungalov, 2 Kişi Oda + Kahvaltı: 200 TL

Ekonomik ve Zengin hafta İçi Konaklama Paketi; Delüks Bungalov 4 Gece – 5 Gün, 2 Kişi, Kahvaltı + Akşam Yemeği : 599 TL

DipNot: Fiyatlar Mevsim şartlarına göre esneklik göstermektedir.

Kocaeli Boğaziçi Butik Otel’e Nasıl Gidilir ? 

Adres : Soğuksu Mah. Maşukiye, Kartepe / Kocaeli

Nasıl Gidilir? : E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir. Tem otoyolu ile gideceklerin İzmit Doğu çıkışından çıkarak Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girin ve yaklaşık 8 Km sonra Maşukiye’desiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *