24/7 İletişim +905437872917
Kocaeli Vadi Restaurant

Kocaeli Vadi Restaurant

Kocaeli Vadi Restaurant Nerede ?

Vadi Restaurant, Maşukiye Aygır Deresi vadisinde 1975 yılında hizmet vermeye başlamış olup, 300 kişilik açık alanı ve 200 kişilik kapalı alanı olan toplamda 500 kişilik kapasitesi ile çevrenin en büyük Restaurantlarından biridir. Vadi Restaurant; Günün stresinden uzaklaşa bileceğiniz doğa manzarası eşliğinde dostlarınızla yemek yerken veya içkinizi yudumlarken keyif alabileceğiniz bir tesis’dir. Geniş otopark alanı, çocuk oyun alanı, balık havuzları ve şelaleleri ile Keyifli Anlar Geçirmenizi sağlar. Ücretsiz Kablosuz İnternet ve Bay, Bayan Mescidi Bulunmaktadır.

Kocaeli Vadi Restaurant ‘da Kahvaltı’da  Neler Yenir ? 

Köy Kahvaltısı

Bal, Tereyağ, Reçel, Salam, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Çeçil Peyniri, Örgü peyniri, Salatalık, Domates, Tahin Pekmez, Sahanda Yumurta, Börek, Sınırsız Çay

Balık Çeşitleri

Kiremitte Alabalık, Peynirli Alabalık, Tereyağlı Alabalık

Kiremitler

Kiremitte Peynir, Kiremitte Mantar, Kiremitte Köfte, Kiremitte Tavuk, Kiremitte Sucuk, Kiremitte Kuzu Pirzola

Izgaralar

Antrikot, Kuzu Pirzola, Tavuk Pirzola, Köfte, Sucuk

Meze Çeşitleri

Acı Biber Sosu, Acılı Ezme, Arnavut Ciğeri, Beyin Salatası, Brokoli, Haydari, Humus, Kayakoru, Kısır, Közde Biber, Közde Domates, Manci, Pancar Turşusu, Patlıcan Ezmesi, Peynirli Biber Turşusu, Lakerda, Yoğurtlu Semiz Otu, Soslu Patlıcan, Süzme Yoğurt, Şakşuka

Salatalar

Mevsim Salatası, Çoban Salatası, Yeşil Salata, Karışık Sögüş

Tatlılar

Ekmek Kadayıfı, Sütlaç, Kiremitte Helva, Ev Baklavası, Kabak Tatlısı, İncir Tatlısı

Kocaeli Vadi Restaurant Kahvaltı Ve Yeme İçme Fiyatları

Köy Kahvaltı ortalama: 30 – 35 TL.

Yeme İçme Kişi başı ortalama: 35 – 40 TL.

Kocaeli Vadi Restaurant’a Nasıl Gidilir ? 

Adres : Çınarlı Mh. Alabalık Vadisi Maşukiye Kartepe – Kocaeli

Nasıl Gidilir? : E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir. Tem otoyolu ile gideceklerin İzmit Doğu çıkışından çıkarak Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girin ve yaklaşık 8 Km sonra Maşukiye’desiniz.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *