24/7 İletişim +905437872917
Kos Şehir Yarım Gün Turu

Kos Şehir Yarım Gün Turu

Aktivite Özellikleri
  • Tüm önemli manzaraları görmek
  • Hipokrat Antik Ağacı ziyaret
  • Saints kale dolaşın
  • Palms Avenue bazı mükemmel fotoğraf çekmek
Genel Bakış
Kos şehir konfor ve stil sunabileceği en iyi görmek istiyorsanız, bu yarım günlük şehir turu katılmak.
Detaylar
Sizin kılavuzu Kos şehir antik siteleri etrafında alarak gün boyunca size eşlik edecek. Modern tıbbın babası öğrencilerine öğrettiği düşünülen Hipokrat Antik Ağacı göreceksiniz. , Saints Kalesi (St.John Şövalyeleri Venedik kalesi), köprünün dolaşın Palms güzel Caddesi üzerinde çapraz ve liman ve ahşap seyir tekneleri bazı mükemmel fotoğraf çekmek.

Kos Müzesi etkileyici mozaik ve Hipokrat‘ın bir heykel dahil olmak üzere birçok antiquities, ev sahipliği yapıyor. Casa Romana İtalyan işgali geri götürecek ve size Yunanistan‘ın en iyi korunmuş mozaiklerin bazılarını görmek için bir şans verecektir.

Eski şehrin küçük sokaklarında yürümek ve Özgürlük meydanı, böyle Müzesi (1936 İtalyan Sarayı), Agora (Pazar) ve Kütüphanesi olarak İtalyan binalarla çevrili kentin, merkezi kare ulaşmak.

Dahil Olanlar
  • Resmi kılavuzu
Dahil Olmayanlar
  • Giriş bedeli

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *