24/7 İletişim +905437872917
Kuşadası Pamukkale Turu

Kuşadası Pamukkale Turu

Aktivite Özellikleri
 • Maden suyu akan yüzyıllar boyunca oluşmuş Pammukkale güzel doğal traverten terasları, bakınız
 • Hierapolis antik kalıntıları keşfedin, bir Roma tatil kenti doğal kaplıcalar üzerine inşa
 • Birçok önemli Romalılar defnedildi olan Asya minör, en büyük Necropolis müzesine
Genel Bakış
Bu inanılmaz Pamukkale turuna konuklar Hierapolis arkeolojik bölge, Küçük Asya‘nın en büyük nekropol ile Antik Roma tatil kenti görmek için gitmeden önce, Pamukkale Köyü UNESCO Dünya Mirası doğal traverten terasları bkz.
Detaylar
Pamukkale (kelimenin tam anlamıyla, “Pamuk Kale”) kaya oluşumları dağların ötesinde ayaklarından yukarıya köpüren, çözünmüş kalsiyum bikarbonat bakımından doymuş beyaz teraslar bir dizi. Su platonun kenarına akar ve soğudukça, karbon dioksit dışarı verilen ve kalsiyum karbonat sabit tebeşir veya traverten olarak çökelir.

Bahar Hierapolis antik tatil kenti (kalıntıları kendilerini de bir durak layık) ortasında ortaya çıkar. Ne yazık ki, Pamukkale oluşturan traverten yavaş yavaş beyazdan sarıya dönüşüyor, hatta kuruma olduğu düşünülmektedir. Susuz otel birçoğu yıkılmış olan hükümet tarafından suçlanmaktadır. Bu Pamukkale için iyidir, ama giderek zor bir otel bulma yapar. En Pamukkale Koyu kalmak.

Hierapolis arkeolojik sit Pamukkale Koyu batısında yer almaktadır. Başlıca özellikleri Apollon tapınağını ve bitişik Plütonyum, ölümcül bir sülfür ve karbondioksit gazı yayan bir mağara bulunmaktadır. Burada Doğu ikinci yüzyıla dayanan, restore edilmiş bir Roma ampitheatre olduğunu. sahne binalar ve bunların ayrıntılı kabartmaları çoğu sağlam kalır.

Şehrin ilginç bir parçasıdır kez anıtsal portalları bir dizi neredeyse 1km uzanan sütunlu cadde. Bugün sadece en kuzeydeki, kuleleri ile çevrili ve 84 MS İmparator Domitian adanmış bir üçlü kemer, hala duruyor. Sadece güney kemer Flavius Zeuxis özenli mezarıdır. Bu yalnızca tam nekropol, Küçük Asya‘nın en büyük oluşturan binden fazla mezar ilkidir.

Dahil Olanlar
 • Yaklaşık Selçuk senin Kuşadası otel veya otel transferi Pick up. 08:30-07:30
 • Güzergahta bahsedilen tüm giriş ücretleri
 • Bir tamamen klimalı, sigara içilmeyen antrenör Ulaşım
 • Mesleki İngilizce konuşan tur rehberi
 • Yaklaşık otelinize dönün transferi. 20:00
Dahil Olmayanlar
 • Yiyecek ve içecekler
Yer ayır

Başlangıç fiyatı$63kişi başı

Sözümüz
 • Hızlı rezervasyon
 • En iyi fiyat garantisi

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *