24/7 İletişim +905437872917

Kütahya’da korkunç trafik

Kütahya’da kamyon ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada iki araç arasında sıkışan 1 kişi ağır yaralandı.

CİHAN’ın haberine göre kaza, Kütahya Afyonkarahisar karayolunun 30’uncu kilometresinde meydana geldi.

Afyonkarahisar’dan Kütahya istikametine giden Ahmet Sermet İnan’ın (43) kullandığı kamyonet, aynı istikamette seyreden Metin Aytepe idaresindek kamyona arkadan çarptı. Meydana gelen kazada Sermet İnan, iki araç arasında sıkıştı. Yoldan geçen sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen Kütahya Belediyesi İtfaiye Hizmetleri Müdürlüğü Kaza Kırım ekiplerinin yaklaşık 45 dakikalık çalışması sonucu İnan, sıkıştığı yerden çıkarıldı.

Ağır yaralanan kamyonet sürücüsü Sermen İnan, 112 Acil sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Kaza sonrası soruları cevaplayan kamyon sürücüsü Metin Aytepe, “Ben sol şeritten gidiyordum. Önce bir kez çarptı, fren attım, sonra bir kez daha çarptı. Daha sonra bir kez daha çarpınca ben durdum” sözleriyle kazayı anlattı.

Hastanede tedavi altına alınan kamyonet sürücüsü İnan’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *