24/7 İletişim +905437872917
Lizbon - Belem Şehrinin Keşifleri Turu

Lizbon – Belem Şehrinin Keşifleri Turu

Genel Bakış:

Lizbon’un keşif çağındaki tarihsel planını keşfedin ve Belém’in tarihi denizcilik ilçesinde Vasco da Gama’nın son dinlenme yerini görün. Dünyanın en büyük kraliyet faytonu koleksiyonunu görün ve leziz Belem Turtasını tadın.

Açıklama:

Büyük kaşiflerin ayak izlerini takip ederek Portekiz’in keşif çağını 3 saatlik tarihi Belem gezisiyle öğrenin. Portekizli klavuzların öncülüğünde, Yeni Dünya’nın Avrupa, Afrika, Amerika, Okyanusya kıtaları arasındaki bağlantıyı aradıkları ve buldukları o günlere geri dönün.

Tur sırasında Belem Kulesini görecek, Jeronimos Manastırı’nı ve büyük kaşif Vasco De Gama’nın son dinlenme yerini ziyaret edeceksiniz. Avrupa’nın kraliyet hanedanlarına ait dünyanın en büyük fayton koleksiyonuna bakın. Portekiz Başkanı’nın konağında bir işaret alın ve Maritime Müzesi’ni ziyaret edin, Portekizli öncülerin deniz keşfindeki rollerini anlatan hikayelerini dinleyin.

Lizbon’un Arkeoloji Müzesi’nde arkeolojik sergileri keşfedin ve uluslararası etkinliklerin sık ​​sık yapıldığı Belem Modern Kültür Merkezi’ne geçin. Son olarak, Belem sakinlerinin yüzyıllardır ikram ettikleri lezzetli Pasteis de Belem (Belem Turtası)’in tadına bakın,

Dahil Olanlar:

• Rehber
• Lizbon tatilinizin geri kalanında görebileceğiniz ve yapabileceğiniz şeyler hakkında ipuçları ve öneriler.

Dahil Olmayanlar:

• İkramlar
• Giriş ücretleri
• Yiyecek ve içecek
• Ulaşım

Aklınızda Bulunsun:

• Tura 8.00-23.00 saatleri arasında herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Lütfen başlangıç ​​zamanınızı Lisbonhost ile belirleyin.

Aktivite Özellikleri:

Büyük Keşifler Çağı’nın anıtlarını ziyaret edin

Jeronimos Manastırı ve Vasco da Gama’nın dinlenme yerine gidin

Dünyanın En büyük kraliyet faytonu koleksiyonunu görün

Portekiz Başkanı’nın konağından geçin

Dünyaca ünlü Belem Kulesi kapılarından girin

Belem Kültür Merkezi’nin tadını çıkarıp ve Lizbon Denizcilik ve Arkeoloji Müzelerini ziyaret edin

Yerel “Pasteis de Belem” (Belem Turtası)’in tadına bakın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *