24/7 İletişim +905437872917
Lizbon & Fátima: Yemek Tadımlı 8 Saatlik Özel Tur

Lizbon & Fátima: Yemek Tadımlı 8 Saatlik Özel Tur

Genel Bakış:

Lizbon’u ve Fatima’yı keşfedin ve bu 8 saatlik özel turla leziz yerel lezzetlerin tadına bakın. Lizbon’da Fátima’nın Tapınağı’nı ziyaret edin ve Belém bölgesini keşfedin. Liman şarabı ve geleneksel bir Portekiz yumurta tatlısının keyfini çıkarın.

Açıklama:

Lizbon’u ve Fátima’yı bu özel turla geleneksel yerel lezzetleri tadarak keşfedin. Güne Fátima’nın Tapınağı’nda; 1917’de hayaletlerin görünümüne şahit olunan yerde başlayacaksınız. O zamandan beri burası Dünya’nın en önemli Hristiyan mabetlerinden biri olarak kabul edilmiş ve her yıl 5 milyondan fazla insan tarafından ziyaret edilmiştir.

Tapınağı gezin, Chapel of the Apparitions’ı, bazilikayı ve Church of the Holy Trinity’i görün. Sergiye katılın ve çok sayıda hediyelik eşya mağazasına göz atın.

Öğleden sonra, muhteşem Avenida da Liberdade ve güzel Baixa bölgesini keşfedeceğiniz Lizbon’a gideceksiniz. İnanılmaz katedrali ziyaret edin ve Graça manzarasına göz atın. S. Vicente Manastırı, Ulusal Pantheon, Chiado ve Estrella ana caddelerinden geçin.

Belém Jerónimos Manastırı, Belem Kulesi ve etkileyici Keşifler Anıtı’nı görün. Burada Portekiz’in en ünlü tatlısı Pastel de Belem ‘i (Portekize özgü yumurtalı turta) deneyebilirsiniz.

Dahil Olanlar:

• Deneyimli tur rehberi
• Sürücü de dahil olmak üzere en fazla 8 kişilik minibüs
• “Pastel de Belem” tatlısı tadımı
• “Pastel Bacalhau” (kurutulmuş tuzsuz balık köftesi) ve vinho verde tadımı
• Liman şarabı eşliğinde peynir ve marmelat tadımı

Dahil Olmayanlar:

• Giriş Ücretleri
• Anıtlarda turlar

Aklınızda Bulunsun:

Her manzarada harcanan zaman bu turda esnektir. Bu tur cruise gemisiyle ulaştıktan sonra zamanında gemiye döneceğiniz varsayımıyla planlanmıştır.

Aktivite Özellikleri:

Lizbon’daki en ünlü yerleri keşfedin

Şehirdeki birçok gizli hazineyi keşfedin ve yerel insanların yaşamlarına göz atın

Portekiz’deki en ünlü tatlı “Pastel de Belem”in tadına bakın

Hristiyanlar için önemli bir hac yeri olan Fátima’nın Tapınağını ziyaret edin

1917 yılındaki hayalet görünümlerinin geçmişiyle ilgili daha fazla bilgi edinin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *