24/7 İletişim +905437872917
Lizbon Özel 3 Saatlik Yürüyüş Turu

Lizbon Özel 3 Saatlik Yürüyüş Turu’na Hoşgeldiniz

Genel Bakış:

Lizbon’un tarihi mahallelerini bu özel turda rehberiniz ile keşfedin. Seçiminize göre hazırlanacak bu turda Terreiro do Paço Katedrali ve daha fazlasını görün ve geleneksel Portekiz kahvesi ile lezzetli hamur işlerini tadın.

Açıklama:

Lizbon’un bu 3 saatlik etkileşimli turunda tarihi caddelerini ve mahallelerini gezin. Eğlenceli rehberiniz size eşlik ederek tüm gezilmesi gereken önemli yerleri gösterecektir. Bu şekilde çoğu zaman şehirdeki yollarda gezen büyük gruplardaki turistlerden daha fazlasını göreceksiniz.

Rehberiniz sizi şehrin tarihi hakkında enteresan bilgilerle donatacak ve Lizbon’un canlı bir biçimde nasıl geliştiğini açıklayacaktır. Altınçağ’ın Portekiz hükümdarlarının Lizbon’a hangi şartlar altında büyük hazineler getirdiklerini öğrenin, ayrıca o dönemdeki Yahudi ve Müslüman toplumların etkileri hakkında detaylı ayrıntıları yakalayın. Lizbon’un çatıları üzerinden muhteşem manzaralarının tadını çıkarın ve olağanüstü tarihi Alfama semtinde lezzetli Portekiz kahvesi ve hamur işlerinin tadına bakmayı sakın unutmayın.

Rehberiniz ziyaretiniz boyunca sizlere sürekli tavsiyelerde bulunarak şehrin en mükemmel restaurantlarını ve yerlerini gösterecek, bunun yanında otantik Fado adıyla bilinen Portekiz halk müziğinini dinleme fırsatınız da olacaktır. Bir yandan en iyi gece kulüplerini keşfederken, diğer yandan en şahane plajlarda serinlenmenin tarifsiz keyfini çıkartacaksınız.

Dahil Olanlar:

• Tur rehberi

Dahil Olmayanlar:

• Bahşişler ve ekstralar
• Yiyecek ve içecek

Aklınızda Bulunsun:

• Lütfen turun saat 9:00 ve 23:00 arasındaki herhangi bir saatte başlayabileceğini unutmayın. Lütfen turunuzun başlangıç saatini ayarlamak için Lisbonhost ile görüşün

Aktivite Özellikleri:

Lizbon’un tarihi deniz ticareti noktalarını keşfedin

Terreiro do Paço’yu ziyaret edin ve İmparatorluk Kemeri’ne hayran kalın

Geleneksel hamur işleri ve kahvenin tadına bakın

Lizbon’un 1755 yılında olan depremden önce ve sonraki hali hakkında bilgi edinin

Şehrin güzel kiliselerini ve Lizbon Katedrali’ni ziyaret edin

Şehirin muhteşem teraslarında keyifli zamanlar geçirin ve etkileyici panoramalı manzaralarının tadını çıkarın

Alfama’nın eski bölgesinden ilham alın

Casa dos Bicos’un (Çivilerin Evi) efsanevi mimari güzelliğine hayran kalın

Lizbon’un heyecanlı tarihi ile yakından tanışın

Tur boyunca görülecek yerler hakkında harika tavsiyeler alarak geriye kalan ziyaret sürenizde nerelere gidebileceğinizi öğrenin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *