24/7 İletişim +905437872917
Lizbon: Özel 4 Saatlik Belém Bölgesi Turu

Lizbon: Özel 4 Saatlik Belém Bölgesi Turu

Genel Bakış:

Bu 4 saatlik özel rehberli turda Lizbon’da Belém bölgesini keşfedin. Belém Kalesi’ni, Keşifler Anıtı’nı ve Jerónimos Manastırını ziyaret edin. Lizbon tarihini öğrenin ve geleneksel Portekiz keklerinin tadına bakın.

Açıklama:

Lizbon’daki bu rehberli yürüyüş turunda Belém’i keşfedin. Tarihi “Electrico 15” tramvayına binin ve ilginç manzaralar eşliğinde nehir boyunca turunuza devin. İsa heykeli, Ponte 25 de Abril (25 Nisan Köprüsü), Ulusal Posta Arabası Müzesi ve Belém Sarayı’nı görün.

Şehrin sembolü olan ve 1250 senesinde inşa edilen Belém Kalesi’nde duraklayın ve ardından Keşifler Anıtı ile Denizci Henry’nin heykelini görün. Burada Poretkizlerin 15. ve 16. yüzyıldaki epik hayatından kesitlere şahit olabilirsiniz.

Bu altın çağın en büyük miraslarından biri olan Manueline tarzı muhteşem Jerónimos Manastırı’nda etkileyici kilise ve manastıra hayran kalacaksınız. Turunuzu geleneksel Protekiz tatlısı olan meşhur Belém Keki ile tatlandıracak ve hafızanıza yerleşecek anılarla sonlandıracaksınız.

Dahil Olanlar:

• Belém bölgesinde yürüyüş
• Tur rehberi
• Kilise ve manastır ziyareti

Dahil Olmayanlar:

• Jerónimos Manastırı’na Giriş (Kişi başı EUR 7)
• Toplu taşıma bileti (ortalama EUR 6.50)
• Pastel de Belém (geleneksel Portekiz keki)

Aktivite Özellikleri:

Lizbon’un simgesi Belém Kalesi’ni ziyaret edin

UNESCO Dünya Mirası Jerónimos Manastırını keşfedin.

Keşifler Anıtı ile Denizci Henry’nin heykelini görün

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *