24/7 İletişim +905437872917
Lizbon'un En İyisi: Özel Tur

Lizbon’un En İyisi: Özel Tur

Genel Bakış

Portekiz’in gözbebeği Lizbon’daki bu özel turunuzla bu şehrin 2012’de Dünya’nın en güzel 4. şehri seçilmesinin nedenlerini daha iyi anlayın. Şehrin büyüleyici tarihini öğrenin ve içinde tarihi güzel binalar, alanlar barındıran göz alıcı caddelerinde gezin.Turunuza Tagus Nehri boyunca devam eden anıtları gezerek başlayın, bu gezintiye 16. yüzyıldaki bilim çağı akımının en önemli abidelerinden biri olan Torre de Belem de dahildir. Jeromimos Manastırı’nı takip ederek Padrão dos Descobrimentos’a varın. 1837’de kurulan ve Portekiz’in en ünlü pastanelerinden biri olan Pasteis de Belem’e doğru devam edin.

Oradan şehrin kalbine doğru uzanın ve Commerce Meydanı ve Aziz Jorge Kalesi de dahil olmak üzere tarihi merkezleri ziyaret edin. Ardından, Rua Augusta’ya yollanmadan önce Lizbon Katedrali’ni kaşfedin. Belvedere ve Aziz Luzia’nın nefes kesici manzarasını seyre dalın ve şehrin en ünlü ve görmeye değer yerlerindeki gezintinizden keyif alın.

Dahil Olanlar

  • İngilizce bilen rehber
  • Özel şöför ile ulaşım
  • Tam kapsamlı sigorta

Dahil Olmayanlar

  • Yiyecek ve içecekler
  • Giriş biletleri

Aklınızda Bulunsun

Lizbon’dan alınmak mümkündür ve ayarlanabilir

Lütfen aklınızda bulundurun: Bu turda yabancı katılımcılar olmayacaktır. Düzenlediğimiz bu özel turlar sadece siz ve aileniz veya arkadaşlarınız içindir.

Aktivite Özellikleri

  • Lizbon’daki size, ailenize ve arkadaşlarınıza özel bu turdan keyif alın
  • Lisanslı rehberinizden şehrin büyüleyici tarihini öğrenin
  • Yarım veya tam günlük seçeneklerden birini seçin.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *