24/7 İletişim +905437872917
Londra: 2,5 Saatlik Harry Potter Turu

Londra: 2,5 Saatlik Harry Potter Turu

Genel Bakış

Sevilen Harry Potter kitap ve filmlerinin Londra’sını, film mekanlarını ve esin kaynaklarını gezeceğiniz bu 2,5 saatlik turla keşfedin. Londra metrosunda gezinirken şehrin büyülü yönlerini deneyimleyin.

Londra’yı Harry Potter kitaplarında okuduğunuz ve ünlü filmlerde izlediğiniz haliyle deneyimleyin. Bu Londra turunda efsanevi şehrin büyülü yönlerine şahit olun ve Londra metrosunda gezinirken bütün meşhur Harry Potter mekanlarını görün.

Bu tur sevilen fantezi romanlar ve gişe rekorları kıran filmlere dair her şeyi kapsar. Azkaban Tutsağı’nda Şövalye Otobüsü’nün 2 tane iki katlı otobüsün arasında sıkıştığı köprüyü görün, Harry’nin Hogwart Ekspresi’ni yakaladığı büyülü Platform 9¾’ü ziyaret edin ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda Harry ve Bay Weasley’nin gizli Sihir Bakanlığı’na indikleri kırmızı telefon kulübesinin yerini görün.

Şehri keşfederken bir yandan da her Harry Potter filminin dünya prömiyerini yaptığı sinemaları ziyaret edeceksiniz. Ayrıca, Ölüm Yadigarları Bölüm 1’de kafe saldırısı ve gökyüzünde Yedi Potterlar Savaşı’nın gerçekleştiği mekanı göreceksiniz.

Diagon Yolu’nun üzerine kurulduğu işlek caddeyi ve Sızdıran Kazan barının girişini keşfedin. Ayrıca, Melez Prens’te Lord Voldemort’un Ölüm Yiyenlerinin yıktığı köprüyü ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda Harry’nin Sirius Black ile yeniden bir araya geldiği gizli saklanma yerini göreceksiniz.

Dahil Olanlar

  • Profesyonel rehber

Dahil Olmayanlar

  • Bahşişler
  • Tren bileti

Buluşma noktası

Leicester Meydanı üzerindeki TKTS Standının önünde buluşulacak

Aklınızda Bulunsun

• Bu tura Londra Metrosu gezintisi dahildir, bu yüzden geçerli bir 1. bölge Seyahat Kartınızın olması gerekir.
• Bir kişinin rezervasyon yaptırabileceği maksimum kişi sayısı 10’dur.

Aktivite Özellikleri

  • Harry Potter kitaplarında okuyup filmlerinde izlediğiniz Londra’yı deneyimleyin
  • Harry Potter filmlerinin prömiyerlerinin yapıldığı sinemaları ziyaret edin
  • Büyülü Platform 9¾’ü görün
  • Harry Potter filmlerinin çekildiği birçok mekanı keşfedin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *