24/7 İletişim +905437872917
Londra: Tam Günlük Tur & London Eye Yolculuğu

Londra: Tam Günlük Tur & London Eye Yolculuğu

Genel Bakış

Bu tam günlük otobüs turunda Londra’nın sembollerini görün. Özel turunuz ile Londra Kulesi’ni ve ardından Thames Nehri’nde gezin, Aziz Paul’s Katedralı’nı ziyaret edin ve son durakta London Eye dönme dolabında gününüzü büyülenerek kapatın.
Bu tam günlük turda lüks otobüs ile Londra’nın en anlamlı manzaralarını görün ve bunun yanı sıra Westminster Sarayı ya da Parlamento Binası’nı ve Big Ben saat kulesini de ziyaret edin. Ayrıca 1988 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak seçilmiş olan meşhur Londra Kulesi’ne gitmeyi de unutmayın.

Londra Kulesi’ne vardıktan sonra sizi Londra Kulesi Muhafızı karşılayacak. Bu etkileyici bina açılmadan önce muhafızı takip ederek binanın içerisinde turlayın. Bundan dolayı siz ve size eşlik eden muhafızla günün ilk katılımcılarından biri olacak ve bu esnada muhteşem kraliyet mücevherlerine yakından göz atma fırsatı bulacaksınız.

Ardından kaleyi keşfetmek için bol vaktiniz olacak ve bu boş zamanınızı kendi başınıza gezerek değerlendirebileceksiniz. Traitors Kapısı’ndan geçin veya silah depolarını ve Londra Kulesi’nin Bloody Tower’ını ziyaret edin.

Yolunuza devam ederken Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı görkemli Buckingham Sarayı’nı karşınızda bulacaksınız. Saray bekçilerinin efsane nöbet değişimine şahit olun. Eğer olur da sizin bulunduğunuz vakit nöbet değişimi olmazsa, yine de Buckingham Sarayı’nı ve Atlı Asker Geçit Töreni’ni seyredip hayran kalabilirsiniz.

Thames Nehri’nde kısa bir tekne turunda gezerken, aynı anda Aziz Paul’s Katedralı’nı ve Shakespeare’s Globe’nı seyrederek inanılmaz harika manzaranın tadını çıkarın. Öğlen molasından sonra Westminster Abbey’de fotoğraf molasında en iyi hatıralık fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.

Nihayetinde, öğleden sonra Aziz Paul’s Katedralı’nı yakından göreceksiniz. Bir yandan Mendelsohn’un 17. yüzyılda inşa edilmiş kilise orguna hayran kalın, diğer yandan ise kilisenin yer altında bulunan Ortaçağ mezarlıklarını inceleyin. Ziyaretinizde katedralın alt katında olan mezarlarına uğrayıp geçmişte kalan tarihi ve özel şahsiyetlere saygınızı sunmayı unutmayın. Pazar günleri katedrala sınırlı saatlerde giriş yapabilirsiniz; fakat buna rağmen o gün ayine katılma şansına sahip olacaksınız.

Heyecan dolu gününüzü muhteşem London Eye dönme dolabında göz kamaştırıcı manzarayla sonlandırın

 

Dahil Olanlar

 • Lüks klimalı otobüs ile ulaşım
 • Uzman rehber
 • Themse Nehri’nde tekne turu
 • Londra Kulesi’nde özel tur
 • Buckingham Sarayı bekçilerinin efsanevi nöbet değişimi
 • Aziz Paul’s Katedralı’na ziyaret
 • Westminster Abbey’in önünde fotoğraf molası
 • London Eye dönme dolabına binme

Dahil Olmayanlar

 • Öğlen yemeği
 • Bahşişler

Buluşma noktası

Victoria Otobüs İstasyonu, Kapı 13-16 (kalkış zamanı 08.15) Otelden alınma seçeneğiniz mevcuttur.

Aklınızda Bulunsun

100’den fazla otelden alınma imkanı mevcuttur. Rezervasyondan sonra seyahat acentanızı arayıp alınma noktasını bildirmeniz gerekmektedir.

Aktivite Özellikleri

 • Westminster Abbey’i, Big Ben Saat Kulesi’ni ve Buckingham Sarayı’nı beğenerek seyredin
 • Thames Nehri’nde tekne turu ile gezin
 • Aziz Paul’s Katedralı’nı uzman rehberle dolaşın
 • Londra Kulesi’ni size eşlik eden ”Beefeaters” muhafızı ile özel geziye katılın
 • Gününüzü London Eye dönme dolabına binerek metropolü havadan görün

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *