24/7 İletişim +905437872917
Londra'da Büyük Suç Mahallerini İçeren Gezinti Turu

Londra’da Büyük Suç Mahallerini İçeren Gezinti Turu

Genel Bakış

Bu 2.5 saatlik yürüyüş turunda Londra’nın en azılı bölgelerinin tarihi ve en büyük suçlular; gansterler ve hırsızlar hakkındaki efsanevi hikayeleri duyun. Beatles’e kurulan komplonun iç yüzü, siyasi entrikalar ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinin.

Şehir merkezindeki suç mahallerini gezeceğiniz bu turda Londra’nın gücünün altını kazın ve hasır altı edilmiş gerçekleri gün yüzüne çıkarın. Gangsterler, politik skandallar, büyük komplolar ve çok daha fazlası hakkında hikayeler dinleyin.

Bu 2.5 saatlik tur sizi bir zamanlar çetelerin, fahişelerin ve yazarların gözlerden uzak, şehrin en tarihi dönüm noktalarından bir bölgesine götürecek. Bu şehrin tarihinde ve hikayelerinde o kadar çok entrika ve düzenbazlık yaşandı ki, rehberiniz size bunların tamamını aktardığında şaşkınlıktan küçük dilinizi yutacaksınız.

Thames’in Southgbank bölgesinde bulunan şehrin tarihi semti Southwark’ı araştırırken suçların, hırsızlıkların ve iddiaların en yüksek seviyede bulunduğu bu dünyanın içine dalacaksınız. Londra’nın azılı çeteleri hakkında anektodlar dinleyin ve en faili meçhul sanat hırsızlıklarının en büyükleri hakkında daha fazla şey öğrenin.

Geceleri gizli kapaklı kapıların ardında neler döndüğünü keşfedin ve hükümetin gücünü ve Londralıların üzerindeki kontrolünü görün. Paul McCartney, Prenses Diana ve diğer efsanevi figürler hakkındaki komplo teorilerini öğrenin. Büyük Londra yangını bir kaza mıydı yoksa komplo mu? Bunun hakkında biraz kafa yormaya ne dersiniz? Ayrıca Viktorya dönemine ait bebek üretimi hakkında da ilginç detaylar öğrenin!

Dahil Olanlar

  • Rehber

Buluşma noktası

Rehberinizle Southbark tarafındaki Hungerford köprüsünde buluşun. (Waterloo’ya en yakın yer altı istasyonu)

Aklınızda Bulunsun

• Lütfen konforlu giysiler ve ayakkabılar giyin. Tur enasında hava yağmurlu veya güneşli olabilir.

Aktivite Özellikleri

  • Bu göz alıcı suç turunda Londra’nın karanlık yüzünü keşfedin
  • Azılı çetelerin ve suçluların ayak izlerini hayranlıkla takip edin
  • Politik skandallar ve entrikalar hakkında daha çok şey öğrenin
  • Büyük Londra yangınına dair hikayeleri dinleyin
  • Mafya efsaneleri ve cinayetlerinin işlendiği alanları görün
  • Bebek üretimi hikayesi ile ürperin ve daha fazla efsaneye hazır olun!

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *