24/7 İletişim +905437872917

Meme kistlerine karşı

Sağlık sistemi kendi içinde bile zaman zaman çelişkiler yaşayabiliyor.

Sözcü’de yer alan habere göre brokolinin faydasız olduğu ileri sürüldükten kısa bir süre sonra FDA, brokolinin faydalarını açıkladı ve “Safsatalara inanmayın” dedi. Özellikle kadınların göğüslerinde oluşabilen kistlere karşı da brokoliyi önerdi.

Hazırlanışı;

Taze ve koyu yeşil renkli olan brokoliden yaklaşık 200-250 gr. alın ve kaynamakta olan yarım litre klorsuz suyun içerisine atın. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte altı dakika haşlayın. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indirin ve ağzı açık olarak ılımaya bırakın.

Yarısını sabah kahvaltısından yirmi dakika önce aç karnına, diğer yarısını da öğlen yemeğinden yirmi dakika önce aç karnına için. Yirmi bir gün boyunca her gün taze hazırlanıp içilmesi gerekir. Haşlama suyu içerisindeki haşlanmış brokoliyi tüketme zorunluluğu yoktur. Arzu edilirse tüketilebilir. Duruma göre zaman zaman kür tekrar edilebilir.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *