24/7 İletişim +905437872917
midilli turlari

Midilli Turları

Midilli Turları; Yunanistan Midilli Adası için düzenlediğimiz tarihi ve kültürel içerikli tur paketlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Midilli Turları

Midilli Adası’na yönelik tur programlarımız;

Günübirlik Midilli Turları

Günübirlik Tur; geceleme içermeyen, sabah saatlerinde başlayıp, akşam saatlerinde biten tur programlarıdır. Günübirlik Midilli Turu programımız Ayvalık çıkışlı olmakla birlikte, yaz sezonunda neredeyse her gün yapılmaktadır. Sabah saatlerinde Ayvalık’tan feribot ile hareket ediyor ve adanın 1 gün içerisinde gezilmesi gereken önemli noktalarını gezerek akşamına yine feribot ile geri geliyoruz. Ekonomik olması nedeniyle de Günübirlik Midilli Turlarımız yoğun ilgi görmektedir.

Detaylı program için linki tıklayabilirsiniz; Günübirlik Midilli Turu

Konaklamalı Midilli Turları

Konaklamalı Midilli Turlarımız; en az 1 gece Midilli Adası’nda konaklama yapacak şekilde hazırlanmıştır. Midilli Adasının tarihi, kültürel ve turistik değerlerini gezip, görüp, tanımaya yönelik hazırladığımız programlar sizlerin sahip olduğu zaman aralığına göre değişiklik göstermektedir. Minimum 1 gece konaklama olmakla birlikte, gezilecek yer sayısı ve etkinlikler arttırılarak 2 veya 3 gece şeklinde midilli turları hazırlayıp sizlere sunmaktayız. Midilli Adası büyük bir ada olmasına rağmen paket tur şeklinde hizmet aldığınızda, en fazla 3 gece konaklama yaparak adanın tamamına yakınını gezebilirsiniz. Sahip olduğunuz zamana göre midilli turları arasından sizin için en uygun tur programını seçebilirsiniz.

Konaklamalı midilli turları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen linklerin üstüne tıklayarak ilgi sayfamızı ziyaret ediniz;

1 Gece Konaklamalı Midilli Turu

2 Gece Konaklamalı Midilli Turu

3 Gece Konaklamalı Midilli Turu

Özel Gün Midilli Turları

Midilli Turları bazı dönemlerde özel olarak hazırlanır. Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı, Yılbaşı gibi tatil talebinin yoğun olduğu dönemlerde sizler için tatil sürenize göre tur programları hazırlıyoruz. Böylece hem bu yoğun dönemde bireysel gezilerinizin size getireceği maddi yükü hafifletmiş oluyorsunuz, hem de tatil sürenize uygun bir midilli tur programı bulma şansınız oluyor.

Özel dönemlerde sizler için düzenlediğimiz midilli turları için linklere tıklayarak inceleme yapabilirsiniz;

Yılbaşı Midilli Turu

Kurban Bayramı Midilli Turu

Ramazan Bayramı Midilli Turu

Midilli Turları Gezi Noktaları

Ayasos (Agiassos ) Midilli limanından 25 km
Molyvos – Midilli limandan 1 saat 15 dakika-
Eftalu- (Eftalou) Molyvos’a 4 dakika
Skala Skamenia Molyvos’a 35 dakika
Therma Midilli limanına 20 dakika
Kalamies Havameydanı yanında Taverna
Lemon and Green Pepper Limanda adanın tek gerçek Fransız mutfağı
Follie Follie Ermou caddesi No.
Kohilia Beach Bodrum tarzı bir Beach
To Limanaki Neapolis de Taverna

Midilli Adası Tanıtım Videosu

http://www.youtube.com/watch?v=7rhjZUegNTk

Midilli Adası Haritası

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *