24/7 İletişim +905437872917

Moğolistanlı sevgilileri

İsviçre’da okuyan ve “14 Şubat Sevgililer” gününü geçirmek için İstanbul’a tatile gelen Moğolistanlı genç sevgililer boğazda boğularak öldü.

Milliyet’in haberine göre İsviçre’de öğrenci olan Sereter Bat Erdene ile kız arkadaşı Sarengerel Dorlıg Jav 7 Şubat’ta İstanbul’a gelerek Beşiktaş’ta 5 yıldızlı bir otele yerleşti.

İddialara göre 2 arkadaş dün aşırı derecede Alkol aldı. Sereter Bat Erdene otelin deniz kıyısında bulunan istinat duvarında yürümeye başladı.

Bu sırada dengesini kaybederek suya düştü. Olayı gören kız arkadaşı da hemen Erdene’nin peşinden denize atladı. Durumu fark eden otel görevlileri de olay yerine koştu.

Ancak 2 öğrenci de dalgaların arasında kayboldu. Durum polise bildirildi. Yapılan aramalarda önce Sarengerel Dorlıg Jav’in cesedine ulaşıldı. Daha sonra yapılan aramalarda Sereter Bat Erdene’nin de cesedinin bulunduğu öğrenildi.

Boğularak hayatını kaybeden Sereter Bat Erdene’nin babasının Moğolistan’da bir milletvekili olduğu belirlendi. 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *