24/7 İletişim +905437872917
Muğla İçmeler

Muğla İçmeler

Muğla İçmeler  ?

Muğla iline bağlı Marmaris’e yakınlığıyla bilinen İçmeler yeşilin ve mavinin iç içe olduğu bir tatil beldesidir. Bu belde, adını sahip olduğu kaynak suyundan almaktadır. Bu suyun birçok hastalığa iyi geldiği iddia edilse de sağlığınız için bir bardaktan fazla içmemeniz tavsiye edilir. Reklamlarda gördüğünüz, yaz akşamları el ele yürüyen romantik çiftler gibi mi olmak istiyorsunuz ? Ya da ailenizle güzel bir akşam yürüyüşüne çıkmak mı ? Belki de yalnız bir yürüyüş… Her ne amaçla olursa olsun İçmeler’ in o uzun ve temiz sahilinde yürümek size çok iyi gelecektir.

İçmeler ‘de Neler Yapılır?

Olta balıkçılığı İçmeler’ de yapılan en bilindik aktivitelerdendir. Balık tutmak için, tekne kiralayıp denize açılabilirsiniz. Marmaris’e uzaklığı yalnızca 8 km olduğundan, gece hayat için Marmaris’e gidilebilir. Otellerin fiyatları çoğunlukla gecelik 100 ile 400 arasında değişmektedir. İçmeler Marmaris turizminin can damarı olduğundan içerisinde çok sayıda otel ve pansiyon bulunur. Bu nedenle konaklama sıkıntısı yaşanmaz.

İçmeler’ de Ne Yenir?

Cafe Anne , bu beldede bulunup en beğenilen mekanlardır. Hem bütçenize uygun hem de lezzetli yemekler için güler yüzlü çalışanları olan bu mekan tercih edilebilir.

Cafe Anne (Adres) : Kayabal Caddesi No:45/a, İçmeler/Türkiye

Muğla İçmeler Otel Ve Pansiyonlar

Arya Otel Marmaris

Adres: İçmeler Cumhuriyet Mh., Cumhuriyet Cd, İçmeler

Doruk Hotel & Suites

Adres: İçmeler Cumhuriyet Mh. 74. Sk, 48720 içmeler

Alinda Hotel İçmeler

Adres: İçmeler Cumhuriyet Mh., 48720 İçmeler

Grand Yazıcı Mares Hotel

Adres: Cumhuriyet mah, Ataturk Cad. no 64 Pamucak Mevkii, İçmeler

Muğla İçmeler’e Nasıl Gidilir ?

Ulaşım: Bu doğa harikası tatil beldesi İstanbul’dan 823 km , İzmir’ den 280 km ve Ankara’dan 650 km uzaklıkta bulunmaktadır. Marmaris’ten günün her saatinde İçmeler’ e sefer yapan minibüslerle 15 dakikada İçmeler’ e gelebilirsiniz. Muğlaya gittiğinizde mutlaka gitmeniz gereken bir yer.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *