24/7 İletişim +905437872917
Mycenae Nafplion Turu

Mycenae Nafplion Turu

Mycenae Nafplion Turu, Atina Mycenae ve Nafplion Tam Gün Turu ile  Truva Savaşı ve Helen’in dönüşü için planların yapıldığı büyüleyici Mycenae bölgesini ziyaret etmek için rehberli bir tur. Daha sonra, Yunan devletinin ilk başkenti Nafplion‘a doğru hareket edeceksiniz.

Mycenae Nafplion Turu

Konaklama yerinizden toplandıktan sonra, ilk durağınız, MÖ 1.600’den 1000 yılına kadar bölgeye egemen olan Medeniyet uygarlığının eski bir görkemli askeri kalesi olan Mycenae‘nin arkeolojik bölgesini ziyaret etmek olacaktır. Burada ortaya çıkarılan mitolojik drama, Agamemnon‘u da kapsamaktadır. ve karısı Helen, Truva Savaşını kıvılcımladı. Sizi sadece arkeolojik siteye değil, aynı zamanda kasvetli tarihine de götürecek ücretsiz bir teknoloji ile donatılacaksınız.

Mycenae‘den ayrılarak, Yunan devletinin ve onun ilk başkenti Nafplion‘un doğuşuna devam edeceksiniz. Yüzlerce meslek boyunca birden fazla kültürden etkilenen, burada keşfedilecek çok şey var. Şehrin gerçekten zanaatkâr ruhlardan etkilenen Arnavut kaldırımlı sokakları gezebilirsiniz. Ek olarak, 216 metre yüksekliğindeki tepenin üstünde Palamidi Kalesi‘ni ziyaret edeceksiniz. Körfezin nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız. Ayrıca, limanın ortasında bulunan Bourtzi Kalesi‘ne hızlı tekne yolculuğu ile fotoğraf çekebilirsiniz. Büyüleyici Bizans sanatı ile bezenmiş eski kentte çok sayıda kilise bulunabilir.

Son olarak, Nafplion‘daki Syntagma Meydanı‘ndaki kafelerden birinde bir buffalo-sütlü dondurma ile serinleyeceksiniz. Daha sonra grubunuzla birlikte seyahatleriniz sonunda buluşacaksınız. Bu noktada Atina‘ya giden otobüse geri dönüp günün maceralarını rahatlatıcı müziklerle kapatacaksınız. Tur lideriniz, sahip olabileceğiniz soruları cevaplamak ve ihtiyacınız olduğu kadar bilgi vermek için orada olacak.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

  • Modern klimalı minivan ile ulaşım
  • Gemide Belgesel Deneyim
  • Gemide ücretsiz Wi-Fi
  • İngilizce konuşan tur lideri
  • Siteleri kendi başınıza keşfetmek için ücretsiz ses rehberleri
  • Tüm vergiler, yol ücreti, yakıt ücretleri ve otopark ücretleri
  • Şehir merkezinden otel karşılama hizmeti (sadece özel seçenek için)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *