24/7 İletişim +905437872917
New York: Bronx, Queens ve Brooklyn - Yarım Günlük Tur

New York: Bronx, Queens ve Brooklyn – Yarım Günlük Tur

Genel Bakış

New York’un şehir turlarında genelde mevcut olmayan bölgeleri ziyaret edin. Rehberiniz sizi Bronx, Queens ve Brooklyn’e götürecek ve burada eritme noktasını keşfedecek ve dünyanın her bir köşesinden kültürün birleştiği muhitleri göreceksiniz.

New York’ta alternatif bir tura ne dersiniz? Bronx, Queens ve Brooklyn mahalleleri, gizli keyif noktaları ile sizi bekliyor!

Bu yarım günlük tur, az bilinen semtleri mercek altına almak için harika bir fırsat! Minibüs transferi sayesinde şehrin sokaklarını daha kolay ve etkili bir biçimde gezebileceksiniz.

Yerel ve donanımlı rehberiniz, sizi rehber kitaplarında bulamayacağınız mekanlara götürecek. Dilerseniz rehberinizin onayladığı noktaları tek başınıza da ziyaret edebilirsiniz.

Ortodoks Yahudileri, Yunanlar, Amerika-Italyan, Karayipliler, Orta Doğulu ve Amerika-Ruslarının oluşturduğu canlı toplulukları keşfedin. Bu farklı gruplar bir potada erittikleri kültürel, dini ve mutfak gelenekleri ile büyük bir New York’un sosyal ve ekonomik yapısını şekillendirdi.

Turunuz, Manhattan Sheraton’da sona erer.

Dahil Olanlar

  • İngilizce konuşan rehber
  • 4 saatlik tur

Dahil Olmayanlar

  • Yemekler
  • İçecekler

Buluşma noktası

Saat 09.00’da, Sheraton New York Hotel önü, 811 Seventh Avenue adresinden araçla alınırsınız

Aklınızda Bulunsun

Lütfen rehberlerin çift dilli olmadıklarını aklınızda bulundurun. Almanca bir rehber istemeniz durumunda rezervasyon esnasında belirtmeniz rica olunur.

Tura 24 saat kala veya daha sonra yapılan iptallerde para iadesi mümkün değildir.

Aktivite Özellikleri

  • Turist noktalarını es geçin ve gerçek New York’u deneyimleyin
  • Brooklyn, Bronx ve Queens mahallelerini rehberinizle gezin
  • Bu bölgelere has farklı kültürlerin canlı topluluklarını keşfedin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *