24/7 İletişim +905437872917
Aktivite Özellikleri New York City'i akşam keşfedin New York City'nin ilçeslerini turlayın Özgürlük Heykeli'ni görün ve Brooklyn Köprüsü'nden geçin "Top of the Rock" gözlemevinden şehrin panoramik manzaralarını izleyin

New York City Akşam Turu

Genel Bakış

Unutulmaz New York City akşam turunun tadını çıkarın! Bu tur; Times Meydanı ziyareti, Staten Adası çevresinde feribot turu ve aşağıda şehrin panoramik manzaraları için yukarıya, “Top of the Rock Gözlemevi”ne bir yolculuk içerir.

Bu akşam turu, geceleri aydınlanan New York City’nin ihtişamını keşfetmeniz için tasarlanmıştır. Rehberiniz sizi Manhattan’ın güney ucundaki Staten Adası’na götürecek ve feribota doğru devam etmeden önce, Times Meydanı’nın ışıltısına kapılacaksınız. Feribotta, Özgürlük Heykeli’nin ve Şehrin Finans Bölgesi’nin muhteşem manzaralarının keyfine varacaksınız.

Turunuz, Fox Hill’ doğru bir gezintiyle, Brooklyn’e giren Verrazano-Narrows Köprüsü’nden geçişle devam edecektir. Kısa bir Brooklyn Heights turunun ardından rehberiniz, New York’un siluetinin çarpıcı panoramik manzarasının tadını çıkarmanız için Promenade’de duracaktır.

Tabii ki New York akşamı deneyiminiz “Top of the Rock”’ın gözlemevi ve panoramik şehir manzaralarını keşfetmeden tamamlanmış sayılmaz. “Top of the Rock” gözlemevi, GE Binası’nın 86. katında, her yönde manzaraları görebileceğiniz, şehrin neredeyse 200 metre (850 feet) üzerindedir!

Dahil Olanlar

  • Sheraton New York Otel’den araçla alınma
  • Top of the Rock Gözlemevi giriş ücreti
  • Bahşişler

Dahil Olmayanlar

  • Yiyecek ve içecekler
  • New York Sheraton Otel’e dönüş transferi

Buluşma noktası

Sheraton New York Oteli’nden (West 53rd Street üzerinde 811 Seventh Avenue) önceden planlanmış araçla alma ve araçla bırakma hizmeti mevcuttur

Aklınızda Bulunsun

Tur başlangıcına 24 saat kala yapılan iptallerin ücret iadesi yoktur.

Aktivite Özellikleri

  • New York City’i akşam keşfedin
  • New York City’nin ilçeslerini turlayın
  • Özgürlük Heykeli’ni görün ve Brooklyn Köprüsü’nden geçin
  • “Top of the Rock” gözlemevinden şehrin panoramik manzaralarını izleyin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *