24/7 İletişim +905437872917
New York Film Mekanları Turu: Romantik Filmler

New York Film Mekanları Turu: Romantik Filmler

Genel Bakış

New York’da 2,5 saatlik tur ile sevdiğiniz filmlerin aktörlerinin geçtiği yollardan geçin. “Maid in Manhattan” ve “Sex in the City” gibi romantik filmlerin çekildiği Central Park gibi yerleri görme fırsatı da yakalayacaksınız.

En sevdiğiniz romantik filmlerin karakterlerinin yürüdüğü yollardan geçerek Manhattan çevresinde eşsiz bir otobüs turu gerçekleştirin.

Örneğin “When Harry Met Sally”, “Splash”, “Love Affair”, “Tiffany’de Kahvaltı”, “Sleepless”, “Something Borrowed” gibi gişe rekortmeni filmlerin film anlarını Columbus Circle’da 60. sokak ve Broadway’den yola çıkarak görebilirsiniz.

“You’ve Got Mail.” filminin çekildiği yerlerden başlayın ve “Hitch” ile “Enchanted” filmlerinin mekanlarını görmek için Central Park’a geçin. “Maid in Manhattan” ve “Working Girl” filmlerinin çekim mekanları içinse Yukarı Doğu Yakası’na doğru çıkın. “Bride Wars” ve “Sex and the City” gibi filmlerinin ayak izlerini Midtown bölgesinde takip edin.

Deneyimli rehber eşliğinde yapacağınız turda 3 tane durağınız olacak. New York’un en romantik film yerleri hakkında kapsamlı bilgi alacak ve bu yerlerde kendi hayallerinizi yaşayacaksınız.

Dahil Olanlar

  • Otobüsle Ulaşım
  • Lezzetli, tatlı bir sürpriz!

Buluşma noktası

New York’da Broadway ve 60. yolun köşesi başlangıç noktası olacaktır. (Columbus Circle Starbucks önünde)

Aktivite Özellikleri

  • “When Harry Met Sally” filminde Harry ve Sally’nin tanıştığı kitapçıya girin
  • “Sweet Home Alabama” da Melanie ve Andrew’in nişanlarının ortaya çıktığı yeri görün
  • “Serendipity” de Jonathan ve Sarah’ın sıçak çikolata içtiği yere gidin
  • “Sex and City” de Carrie’nin neredeyse evlendiği yeri keşfedin
  • “You’ve Got Mail” deki köşedeki bakkalı görmenin keyfini çıkarın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *