24/7 İletişim +905437872917
New York Şehri: 5,5 Saatlik Tur

New York Şehri: 5,5 Saatlik Tur

Genel Bakış

New York’taki zamanınızı unutulmayan bir anıya dönüştürün. Bu 5,5 saatlik turda Manhattan’ın tüm görülecek yerleriyle, Harlem’i ve New York’un en önemli manzaralarını keşfedin.

New York Şehri’ndeki bu 5,5 saatlik macera dolu tura katılın ve rahat bir otobüs ile çok sayıda görülesi manzaralarıyla Dünya’nın en ünlü şehrini yaşayın. Şehrin görülecek yerlerinin yanından geçerken, rehberiniz bunların hakkında gerçek hikayeler ve anektodlar anlatacak. Böylece New York’un farklı manzaralarını en iyi şekilde yaşayacaksınız.

Turdaki yolculuğunuz Central Park West’ten (Batı) başlayacak ve ardından Dakota Binası’nın yanından geçerek Upper West Side ve Harlem ile devam edecek. Otobüs yolculuğunuzun devamında aralarında Amerikan Doğal Tarih Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Metropolitan Sanat Müzesi’nin de bulunduğu New York’un ünlü müzelerini görecek ve hayran kalacaksınız.

Popüler müzeleri gördükten sonra şehrin alışveriş bölgelerini ve 5th Avenue(Beşinci Bulvar)’ı ziyaret edeceksiniz. Nefes kesici Empire State Binası’nın zirvesinden muazzam manzaraların tadını çıkarmadan önce ünlü Rockefeller Center ve Radio City Music Hall’a kendinizi kaptırın. Flatiron Binası, Little Italy ve çok daha fazlası sizi bekliyor: Chinatown’da kısa bir yürüyüşten hemen sonra New York’un dünyaca bilinen Çin Mahallesini görün. Brooklyn Köprüsü’nün altında durun ve bir yandan Manhattan Köprüsü’nü diğer yandan da Brooklyn’i seyredin!

Buraları gezdikten sonra Manhattan’ın güneyinde bulunan Wall Street’e, ardından Finacial District’e (Finans Bölgesi’ne) geçeceksiniz. Battery Parkı’nda mola verin ve buradan göz kamaştırıcı Özgürlük Heykeli’ne bakın (İsterseniz turunuzu burada sonlandırabilirsiniz). Turunuza West Highwayi ve yeniden yapılanan Dünya Ticaret Merkezi ziyaretleri ile devam edin. Otobüsünüz daha sonra şirin Meatpacking Bölgesi’ne gidecek ve orada hatları sokaklarından üzerinden geçen High Line’ı göreceksiniz. Chelsea’de çok sayıda bulunan restoranlar öğlen yemeği için sizi bekliyor olacak; bu mekanlarda herkesin damak zevkine hitap edecek seçenekler mevcuttur! Turunuz Herald Meydanı’nda sonra erecektir (Empire State Binası, Macy’s’de). Güzargah boyunca New York’un bu heyecanlı macerasını sadece anılarınızda yaşamamak için evinize geri dönmeden önce fotoğraf molaları vererek bu seyahatinizi ölümsüzleştireceksiniz.

Dahil Olanlar

  • Rehberli Tur (İngilizce, Almanca veya İtalyanca)

Dahil Olmayanlar

  • Giriş ücretleri
  • Giriş biletleri
  • Bahşişler

Buluşma noktası

Sheraton New York’tan 7. Bulvar No. 811, 53. Sk. alınma.

Aklınızda Bulunsun

Rehberlerin iki dil konuşmadıklarını lütfen aklınızda bulundurun. Eğer Almanca bilen bir rehber istiyorsanız bunu rezervasyon yaptırmadan önce bildiriniz.

Törenlerde, New York Şehir Maraton’unda ve trafik değişikliklerinde bu özel etkinliklerin tur güzargahı her an değişebilir.

Turunuz başlamadan en az 24 saat önce iptal etmediğiniz taktirde paranız iade edilmeyecektir.

Aktivite Özellikleri

  • New York’un bütün görülmeye değer yerlerini ziyaret edin; Lincoln Center, Dünya Ticaret Merkezi vb.
  • Greenwich Mahallesi, Soho, Central Park West, Upper West Side, Harlem ve daha birçok yeri keşfedin
  • Empire State Binası’ndan veya Özgürlük Heykeli’nden nefes kesici manzaranın tadını çıkarın
  • Little Italy’den Chinatown’a bir yürüyüş yaparken başka dünyalara dalın
  • Tüm fırsatları kullanarak hatıralık resimler çekmeyi kaçırmayın
  • Bu turda 9 adet inanılmaz yerde durabilirsiniz

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *