24/7 İletişim +905437872917
Orjinal Londra Gezisi Otobüs Turu

Orjinal Londra Gezisi Otobüs Turu

Genel Bakış

Londra’nın orjinal indi-bindi otobüs turu ile başkentin en gözde mekanlarını görün. Buckingham Sarayı, Piccadilly Circus, Harrods ve Thames Nehri’ne uğrayın. Biletiniz ile ücretsiz yürüyüş turlarına ve Thames Nehri’nden Geçiş Yolculuğu’na katılın.

Kameranızı alın ve başkentin en popüler mekanlarını indi-bindi seçeneği ile gezmeye hazır olun! Londra’nın en güzel yerlerini keşfetmek için 24 saatiniz olacak ve ilk andan itibaren şehri kendi hızınızda gezmeniz için size yardımcı olacağız. Seçeceğiniz 3 rota ve 80 durakla kendinizi yerel halktan biri gibi hissedeceksiniz.

Klasik üstü açık çift katlı otobüs ile yapacağınız şehir turunda önemli mekanları ve turistik yerleri kendi temponuzla keşfedeceksiniz. Muhteşem mimari eser olan kraliyet ikametgahın’dan, ihtişamlı Piccadilly Circus’e kadar en güzel manzaraları konforlu indi-bindi otobüsünüzden yakalayın. Çoklu dil yorumlarına kulak verin ve göreceğiniz turistik mekanların hikayesini öğrenin ya da size eski Londra’yı anlatacak olan canlı rehberinizi dinleyin.

Otobüsten inip kendi güzergah planınızı tasarlayabilir ya da bilete dahil olan 3 ücretsiz yürüyüş turundan birine katılabilirsiniz. Buckingham Sarayı’nda Muhafız töreni ile muhafızların değişim sırasındaki curcunayı izleyebilirsiniz. Rock’n Roll yürüyüşüne katılın, Beatles ve Rolling Stones’un izini sürün ya da Karındeşen Jack turu ile Londra’nın en ünlü katilinin korkunç hikayelerine kulak verin.

Düz yollar sizi yorduysa neden nehre doğru inmiyorsunuz? İndi-bindi turu ile Thames Nehri’ne geçiş yolculuğunun tadını çıkarın! İndi-bindi turunun nehir gezisi otobüs bileti kullanım itibarı ile 24 saat boyunca geçerlidir.

Londra Orjinal İndi-Bindi Otobüs Turu Rotası

Piccadilly Circus
Buckingham Sarayı ve nöbet değişimi
10 Downing Street (Londra’da hükümet binalarının olduğu sokak)
Southwark Katedrali
Eros Heykeli
James Parkı
At Muhafızlarının geçit töreni
Londra Zindanı
Ulusal Galeri
Westminster Manastırı
Aziz Martin Toprakları
HMS Belfast
Nelson Sütunu
Big Ben ve Parlamento
Covent Bahçesi
Tower Köprü
Trafalgar Meydanı
Lambeth Sarayı
Fleet Sokağı
Londra Kulesi
James Sarayı
Londra’nın Gözü
Aziz Paul Katedrali
Shakespeare’in Globe
Ritz Hotel
Londra Akvaryumu
İngiliz Bankası Müzesi
Tate Modern Galerisi’ne
Hyde Park
Westminster Pier Anıtı
Konuşmacılar Köşesi
Wellington Müzesi
Londra Köprüsü

Dahil Olanlar

 • 24 saatlik indi-bindi gezi otobüs turu
 • 24 saatlik nehir gezisi geçiş bileti
 • 3 otobüs güzergahı:
 • Orjinal Tur: Sarı Rota
 • Şehir Turu: Kırmızı Rota
 • Müze Turu: Mavi Rota
 • 3 yürüyüş turu:
 • Muhafız askerlerinin nöbet değişimi
 • Rock’n Roll Gezisi
 • Jack the Ripper Gezisi
 • Çocuk kulübü ve etkinlik paketi

Dahil Olmayanlar

 • Londra mekanlarına giriş

Buluşma noktası

Yol boyunca herhangi bir yerde durup bir otobüse binebilirsiniz ancak aşağıdaki kalkış noktalarından herhangi birine gitmenizi tavsiye ederiz. Personelimiz burada her gün 09.00-17.00 arası mevcuttur: Trafalgar Meydanı, Orijinal Londra Ziyaretçi Merkezi, 17-19. Cockspur Sokağı; Piccadilly Circus ve Leicester Meydanı arasındaki Whitcomb Sokağı; Victoria Tren İstasyonu yakınlarındaki Grosvenor Bahçeleri; Tiger Bar dışındaki Haymarket No 29; Speakers ‘Corner’dan sonraki Marble Arch Lane Parkı; Metro istasyonunun karşısında Thames Nehri’nin yanındaki Dolgu İskelesi.

Aklınızda Bulunsun

• 25 Aralık tarihinde hizmet verilmeyeceğini lütfen unutmayın.

• Biletiniz otobüse bindiğiniz ilk andan itibaren 24 saat geçerlidir. Örneğin; otobüse ilk olarak saat 15.00’te bindiyseniz bileti ertesi gün saat 15.00’e kadar kullanabilirsiniz.

Aktivite Özellikleri

 • İndi-bindi turu ile 3 farklı otobüs rotasını kullanın
 • Biletinize dahil olan 3 ücretsiz yürüyüş turu ile başkenti keşfedin
 • Ücretsiz nehir geçişi ile Thames Nehri’nden Londra Kulesi’ne gidin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *