24/7 İletişim +905437872917

Özel Art Nouveau Budapeşte Turu

Yuvarlak vitraylar, dalgalı cepheler, düzensiz yüzeyleri ve renkli çatı kiremitleri: Art Nouveau Budapeşte hoş geldiniz. Kentin en sofistike ve renkli parçaları bakın.

Özel Art Nouveau Budapeşte Turu

Öne çıkanlar
  • Başkentin en ilginç, Art Nouveau turistik yerleri ziyaret
  • bir sanat tarihçisi tur rehberi ile mimarisinin en güzel parçaları görmek
  • Güzel bir kafede kahve / meşrubat ve pasta keyfini
Tam açıklama
Tur sırasında 1900’lü yılların sonlarına doğru gelişmeye başladı tarzda mimari nefes kesen parçalarını görmek alırsınız. sadece 20 yıl içinde sayısız başyapıtlarından Avrupa’da ayrılıkçı hareketi mevcut çeşitli dallarına göre inşa edilmiştir. Viyana Secession, Jugendstil, Fransız ve Belçikalı Art Nouveau ve nihayet ilk defa, gerçek bir “Ulusal Style” da doğdu: Macar Art Nouveau. bu güzel yapıların arasında Gresham Palace, Macar Ulusal Hazine, Uygulamalı Sanatlar Müzesi hayran şans ve hiç bir rehber kitap bulabildiğim çok daha fazla olacaktır. muhteşem Art Nouveau sahne ile bir kahve durağı da tura dahildir.

Turu başlatmak için, önceden düzenlenmiş bir yerde (otelinizde, daire, ya da şehirde başka nokta) özel rehber karşılayacak. bu özelleştirilmiş bir tur olduğu için en iyi nokta bu tur Uygulamalı Sanatlar Müzesi, sık sık Macar Gaudi’nin olarak adlandırılır Ödön Lechner başyapıt başlatmak olmasına rağmen, rota, buluşma noktasına göre değişebilir. keyifli bir yürüyüş ardından geri ünlü Art Nouveau binaların çoğu bulunabilir şehir merkezine kısa bir tramvay yolculuğu alır. Vaci Caddesi etrafında tarzı gözlenen birkaç modern yapılar yaptıktan sonra, geçmiş ve şimdiki lüks bir atmosfer zevk Gresham Palace pop. Liberty Square ulaşan, zamanın özel bir koleksiyona sahiptir Macar Art Nouveau Meclisi’nde bir kahve molası kaçırmayın olabilir. tüm binaların aynı dönemine aittir Son olarak, kare keşfetmek. Son ama en az yine buna yakın alacak sokak seviyesinden görünmez Macar Devlet Hazine ve unutulmaz çatı hayranım.

Neler dahil?
  • Bir Kahve veya bir meşrubat
  • Otel pick-up
  • Rehber

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *