24/7 İletişim +905437872917
Özel Yarım Gün Bisiklet Turu:Kolezyum,Pantheon & Dahası

Özel Yarım Gün Bisiklet Turu:Kolezyum,Pantheon & Dahası

Genel Bakış

Bu sıradışı ve ilginç yarım günlük bisiklet turunda Roma’yı görmek için zaman ayırın. Bu bisiklet turuna isterseniz aileniz veya arkadaş grubunuzla katılın, tarihi muazzam şehri güzel bir şekilde gezin ve kısa bir zamanda çok harika şeylerle karşılaşın.
Roma bir günde inşa edilmedi fakat bisikletle bir kerede her şeyi birden görebileceksiniz! Bu yarım günlük turda antik şehri gezerken, özel rehberli turunuzun tüm avantajlarının tadını çıkarın.

Eğer ilk defa Roma’ya geliyorsanız, tecrübeli rehberinizin sizi tüm turistlik bölgelerde dolaştırmasına izin verin ki tüm gezilecek ve görülecek önemli noktaları kaçırmayın. Fakat aklınıza başka ve daha iyi fikirler geliyorsa veya bazı yerleri ziyaret etmek istemiyorsanız, bunları rehberiniz ile paylaşın ki size bu durumda memnuniyetle yardımcı olarak farklı ve özel yollar göstersin. Ayrıca güzel bir öğlen yemeği ya da tatlı bir dondurma için mola verip bu gürültülü şehrin telaşından sıyrılıp rahatlayın.

Arkadaşlarınızı, tüm ailenizi, hatta çocuk bisikletleri de mevcut olduğundan çocuklarınızı bu tura rahatlıkla getirebilirsiniz. Eğer grubunuz 12 kişiden fazla ise, grubunuzun ikiye bölünmesi muhtemeldir, fakat molalarda gruplar bir araya gelecek şekile ayaralma yapabilirsiniz. Her şeye rağmen kim olursanız olun veya nereye gidersiniz gidin daha öncekilere hiç benzemeyen bir şekilde şehri görmek için hazırlıklı olun.

Dahil Olanlar

  • 27 vitesli yolculuk bisikleti
  • Kaliteli Limar kask
  • Her 12 kişilik grup için bir yerli rehber

Dahil Olmayanlar

  • İçecekler
  • Öğle yemeği
  • Dondurma veya diğer atıştırmalıklar

Buluşma noktası

Yer: Via Labicana 49 49 Metro COLOSSEUM’dan Via Labicana 49’a (yolculuk 10 veya 15 dakika sürmektedir): Ana çıkıştan sola dönün, ardından düz gidin, Kolezyumu geçin. Via Labicana karşınıza çıkana kadar caddeye devam edin. 5 dakika daha yürüyün. Sokağın sağ tarafında 49 numarayı bulacaksınız. Metro Manzoni’den (yaklaşık 10 dakika sürmektedir): Viale Manzoni’den aşağıya Kolezyum’a doğru ilerleyin. Via Labicana’ya dönen sokak boyunca dümdüz devam edin. Sokağın sol tarafında 49 numarayı bulacaksınız.

Aktivite Özellikleri

  • Ölümsüz Şehrin etrafında bisikletle dolanmak için bir kaç saatinizi ayırın
  • Rehberinizin tecrübesi ve kendi ilgi alanlarınızı birleştirerek kendinize özel bir seyahat yaratın
  • Roma’yı aktif ve eğlenceli bir şekilde keşfedin.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *