24/7 İletişim +905437872917
Prag: Eski Prag & Prag Kalesi 3 Saatlik Yürüyüş Turu

Prag: Eski Prag & Prag Kalesi 3 Saatlik Yürüyüş Turu

Genel Bakış

Eski Prag Meydanı’ndaki Astronomik Saat, Charles Köprüsü, Prag Kalesi ve St. Nicholas Kilisesi bu rehberli yürüyüş turunda göreceğiniz Prag sembollerinden yalnızca bazıları. Size bütün hikayeyi anlatacak olan tutkulu rehberinizle keşfe çıkın.
Bilgilendirici bir turla Eski Prag ve Prag Kalesi hikayesinin tüm resmini boyamak için ihtiyacınız olan muhteşem Prag Köprüsünü görün.

Bu 3 saatlik rehberli yürüyüşe Eski Prag meydanındaki Astronomik Saatle başlayacaksınız ve Charles Köprüsü’ne doğru ilerleyeceksiniz. Eski Prag’ın efsaneleriyle tarihi gözden geçirin.

Akabinde Charles Köprüsüne geçecek ve Charles Köprüsü ile Prag Kalesi’nin gelişimine dair bilgler edineceğiniz yer olan Prag Kalesi’ne tramvayla gideceksiniz

Kaleye yolunuz düştüğünde Hradcany’deki mekanlarda durabilcek ya da kale bölgesinde kalenin tarihini öğrenebileceksiniz.

Prag Kalesi’ne girin ve bütün şehri kapsayan manzara eşliğinde Prag’ın son hikayelerinin keyfini çıkarın.

Dahil Olanlar

  • Tur rehberi
  • 1 tramvay bileti

Dahil Olmayanlar

  • Giriş biletleri

Aklınızda Bulunsun

Eski Prag Meydanı’ndaki Astronomik Saat önünde rehberinizle tanışın. Rehber turuncu renkli açık bir şemsiye tutuyor olacaktır.

Aktivite Özellikleri

  • Bu 3 saatlik turda Old Town Meydanı’nı, Charles Köprüsü’nü, Prag Kalesi’ni görün
  • Şehrin efsaneleri ve hikayelerine göre Prag’ın tarihi ve mimarisi hakkındakileri öğrenmenin keyfini çıkarın
  • Prag Kalesi’nden manzaraları yakalayın, kentin geçmişinin ve bugününün elit karışımını içinize çekin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *