24/7 İletişim +905437872917
Prag: Gemi Yolculuğu ve Öğle Yemeği Dahil Tam Gün Tur

Prag: Gemi Yolculuğu ve Öğle Yemeği Dahil Tam Gün Tur

Genel Bakış:

Minibüsle gezi turu, rehberli yürüyüş turu ve nehir üzerinde yolculuğu birleştiren bu tur sayesinde Prag’ın önemli yerlerini görün. Villa Richter’de geleneksel öğle yemeğinin ve harikulade şehir manzaralarının keyfini sürün.

Açıklama:

Prag’da bir gün geçirin ve minibüsle, yürüyerek ve tekneyle Çek Cumhuriyeti başkentinin sahip olduğu yüzlerce yıllık güzelliği yaşayın.

Dünyanın en büyük kalelerinden biri niteliğindeki, 9. yüzyıldan kalma Prag Kalesi’ni ziyaret etmek için tam vaktinde dönün. Yol üzerinde Ulusal Tiyatro, Rudolfinum, Barut Kapısı, Wenceslas Meydanı ve Dans Eden Ev gibi yapıları göreceksiniz.

Prag Kalesi’nde, Prag’ın en iyi manzaralarını sunan popüler Villa Richter restoranında bir içecek eşliğinde 3 çeşitli yemek servisinin tadını çıkaracaksınız. Öğle yemeğinden sonra turunuza hoş Valdstejn Bahçesi ziyaretiyle devam edecek ve ardından tepeden inerek Malá Strana, Kampa Adası ve John Lennon Duvarı’nı göreceksiniz.

Tam günlük turunuzun devamında tarihi Karl Köprüsü üzerinden Vltava Nehri’ni geçeceksiniz.

Vltava Nehri üzerinde yiyecek ve içecek ikramı eşliğinde yapacağınız birinci sınıf tekne yolculuğu sırasında Prag’ın inanılmaz tarihi ve kültürünün keyfini çıkarın. Tekne seyahatinin ardından yürüyerek Jan Palach Meydanı’ndan ve Parizska Bulvarı’ndan geçip rehberinizden yöreye ilişkin bilgiler alacağınız Prag Yahudi Mahallesi’ne varacaksınız.

Tarihi 15. yüzyıla uzanan dünyaca ünlü Astronomik Saat’i görmek için şehrin Eski Kent Meydanı’na gidin. Bu muhteşem günü, Mozart’ın Don Giovanni operasının prömiyerinin yapıldığı Estates Tiyatrosu’nun önünde noktalayın.

Dahil Olanlar:

• Öğle yemeği
• Vltava Nehir gezisi

Dahil Olmayanlar:

• İçecekler
• Bahşişler

Aklınızda Bulunsun:

Genellikle yürüyerek yapılan bu tam günlük tur, küçük çocuklar veya hareket kabiliyeti sorunu olan kişiler için uygun olmayabilir.

Aktivite Özellikleri:

Prag Kalesi’ni gezin ve Villa Richter’de 3 çeşitli yemeğin tadını çıkarın

Gotik tarzdaki muhteşem Aziz Vitus Katedrali’ni hayranlıkla gezin

Vltava Nehri’nde rehberli tekne gezisi kazanın

Malá Strana, harika Valdstejn Bahçesi ve Karl Köprüsü’nü görün

Eski Kent Belediye Sarayı’nda durun ve Astronomik Saat’i hayranlıkla izleyin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *