24/7 İletişim +905437872917
Prag Turu ile II. Dünya Savaşı

Prag Turu ile II. Dünya Savaşı

Genel Bakış

Prag’ın Nazi işgali altındaki günlük yaşamını bu 2 saatlik yürüyüş turunda deneyimleyin. Reinhard Heydrich suikasti hakkındaki şaşırtıcı gerçekleri öğrenin, otantik tarihi resimleri görün ve II. Dünya Savaşı sırasındaki Prag’ın içyüzünü keşfedin. Bu turla Prag’ın karanlık dönemlerinde etkileyici bir yolculuk yapın ve zamanın Nazi işgali altındaki şehri ve işgalcilerden kurtulmak için verilen mücadeleyi öğrenin. Prag, Hitler’in dünya’yı ele geçirme planının anahtarıydı. Yok edilmekle tehdit edilmiş, İngiliz ve Fransız’lar tarafından ihanet edilmiş Çek’ler, kaderleri ile tek başına yüzleştiler.

2 saatlik rehberli turda, savaşın kara günlerinin en yoğun yaşandığı bölgeleri ziyaret edeceksiniz. Eski Kasaba’nın savaş alanını ziyaret edecek ve Nazi propagandasının korkunç gücünü keşfedeceksiniz.

Şehir sokaklarının altındaki Prague direnişçilerinin saklanma yerlerine girin. Önceleri gizli olan, kanıt belgeleri görün ve Nazi “Prag Kasabı”nı İngiltere’den katletmek için gelen bir avuç cesur adamın hikayelerini dinleyin.

Dahil Olanlar

  • Uzman rehber
  • Gizli kumanda merkezlerine giriş

Aktivite Özellikleri

  • Prag direnişinin son saklanma yerini keşfedin
  • Eski Yahudi Mahallesi’ni ziyaret edin
  • Prag sokaklarından aşağıya şehir anıtlarını seyrederek inin ve bunları resim arşivlerindeki bilgilerle karşılaştırın
  • Reinhard Heydrich suikastinin nefes kesen hikayelerini dinleyin
  • Nazi propagandasının gücünü keşfedin
  • Prag Ayaklanması’nın detaylarını keşfedin ve ölen direnişçilerin anıtlarını görün

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *