24/7 İletişim +905437872917
Prag'da 5 Saatlik Özel Rehberle Tur

Prag’da 5 Saatlik Özel Rehberle Tur

Genel Bakış:

Lisanslı, özel tur rehberi bu 5 saatlik yolculukta size Prag’ın en güzel yerlerini gösterecektir. Eski Şehir, Yahudi Mahallesi, Prag Kalesi, Charles Köprüsü gibi Prag’ın meşhur mekanları ile tanışacaksınız. (İsteğe bağlı gemi turu mevcuttur).

Açıklama:

Prag’da sınırlı bir zamanınız var ve Prag’ı gezmek istiyorsanız bu tur sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Şehrin iki yakasını da göreceğiniz Vltava Nehri kıyısınca yapacağınız tekne turuna öğle yemeğiniz de eşlik edecek.

9 kilometre kareden fazla bir alanı kaplayan şehrin tarihi merkezi, Dünya Mirası Alanı olarak UNESCO tarafından listelenen en büyük tarihi kent merkezidir. Eski Şehir’de Rönesans, Barok ve Gotik mimari tarzının örneklerini görebileceksiniz.

Bu turda Prag’ın önemli yerleri hakkında fikir edinin ve Vlata nehri kıyısında vereceğiniz 2 saatlik molada şehri gezin.

Molanıza esanasında ister teknede 1 saat daha geçirip yiyecek ve içeceklerin tadına bakabilir veya inip bir restoranda Çek mutfağını keşfedebilirsiniz.

Eski Şehir, Yahudi Mahallesi, Charles Köprüsü ve Prag Kalesi rehberinizin size göstereceği yerlerden sadece birkaçı…

Dahil Olanlar:

• Lisanslı yerel tur rehberi
• Orijinal Plag haritası
• Hayır kurumunu desteklyen Prag hatıra mıknatısı

Dahil Olmayanlar:

• Tekne turu ve ikramlar (Kişi başına yaklaşık 250 CZK / 10 Euro)
• Geleneksel restoranda öğle yemeği (Kişi başına 200-300 CAK )

Aklınızda Bulunsun:

Tur rehberinizle otelinizin resepsiyonunda buluşabilirsiniz. Bizimle önceden iletişim kurarak otel bilgilerinizi verin. Tur sizin isteğinize göre ayarlanacaktır.

Aktivite Özellikleri:

1 günde Prag’ın en önemli yerlerini görün

Rönesans döneminin Barok ve Gotik mimarisinin örnekleriyle tanışın

“Prag Venedik Kanalı”nda (isteğe bağlı olarak) 1 saatlik tekne turu yapın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *