24/7 İletişim +905437872917
Prag'da Bira ve Barlar Turu

Prag’da Bira ve Barlar Turu

Genel Bakış

Uzman rehber eşliğinde 4 saatlik bir tur ile Prag’ın barlarını keşfedin. Tur 4 bar ziyareti ile birlikte 3 ücretsiz bira içerir.Prag’ın en çok sevilen barlarında dünyanın en iyi bira ve klasik Çek misafirperverliği ile muhteşem bir turun keyfini çıkarın. Çek başkenti bira severlerin gözde yeri ve dünyaca ünlü Pilsen birasının çıkış noktasıdır. 1845 yılında piyasaya sürülen bu bira, Çekler’in keyifle yudumladığı ve bira dünyasında adeta bir devrim oluşturan bir içecek olmuştur.

Bu 4 saatlik bira turu esnasında bira yapımının inceliklerini keşfedecek, dünyanın en iyi birası unvanını neye borçlu olduğunu anlayacak ve Çeklerin neden herkesten daha fazla içki içtiğini öğreneceksiniz. Kibar rehberler eşliğinde 4 tane bar gezecek ve bilgiler alacaksınız.

Çek mutfağında arkadaşlarınızla yeni tatlar da keşfedebilirsiniz. Geleneksel Çek yaşam tarzını görebilir ve tadabilirsiniz. Gelenksel içki kültürüne hemen adapte olursanız şaşırmayın ve içi lezzetli biralarla dolu bardaklarınızı bir Na zdravíeşliğinde tokuşturun! Gecenin sonunda hala ayakta olursanız, bu başarınızdan dolayı size özel bir üyelik kartı ile ödüllendirilirsiniz!

Dahil Olanlar

  • 3 ücretsiz bira
  • Rehber

Dahil Olmayanlar

  • Yiyecekler

Aklınızda Bulunsun

Bu geziye katılmak için 18 yaşın üzerinde olmalısınız. Avrupa’nın alkollü içeceklerinden yararlanmak için yanınızda fotoğraflı ve geçerli bir kimlik getirmelisiniz.

Aktivite Özellikleri

  • Yerel rehber ile Prag’ın barlarını keşfedin.
  • Tatilinizin geri kalanı için rehberimizden tavsiyeler alın
  • Prag’ın en çok sevilen barlarında yeni arkadaşlar edinin
  • Dünya’nın en iyi biralarının nasıl yapıldığını görün
  • Tur esnasında 3 ücretsiz biranın keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *