24/7 İletişim +905437872917
Rehberli Venedik Cadılar Bayramı Hayalet Turu-1.5 Saat

Rehberli Venedik Cadılar Bayramı Hayalet Turu-1.5 Saat

Genel Bakış:

Vampir, iblis ve hayaletlerin bıraktığı izlerin peşinde, Venedik yürüyüş turuna katılın. Hikayeci rehberiniz antik duvarlar arkasında nelerin saklı olduğunu anlatacak. Venedik’in Gizemi kitabının yazarı Alberto Toso Fei’nin hikayelerinin ardından gidin.

Açıklama:

Venedik’teki 90 dakikalık bu hayalet turunda, Venedikli yazar Alberto Toso Fei’nin Venedik’in Esrarı kitabında derlemiş olduğu hayalet, iblis, vampir hikayeleri, efsaneleri ve masallarını dinleyeceksiniz. Yazar, tur operatorüne, hayalet turu için eserinden münhasır alıntı yapma izni vermiştir.

Vedenik’in esrarengiz taraflarını keşfederken dolambaçlı yolları izleyin. Rehberiniz antik duvarlar arkasında saklı olayları size anlatacaktır.

Eski zaman hayaletlerinin bıraktığı izler üzerinde, gizli kaldırımlar boyunca yönlendirileceksiniz. Mükemmel bir hikaye anlatıcısı olan rehberiniz sizi, sakin arka sokaklara, ara yollara ve meydanlara götürecek ve bu yerlerle ilişkili korkunç hikayeler ve gizemleri anlatacak.

Bu tur çocukları şüphesiz ürkütecek ve yetişkinler için ilginç bir tarihi arkaplan oluşturacaktır.

Dahil Olanlar:

• Tur rehberi

Aktivite Özellikleri:

Tamamen Venedikli yazar Alberto Toso Fei’nin eserinden uyarlanmış bir şehir turunda Venedik’in sırlarını keşfedin.

Hikayeci rehberinizden, hayalet, iblis, vampir hikayeleri dinleyin.

Venedik’in bir ucundan diğerine uzanan, çocukları heyecanlandıran ve büyükleri eğlendiren bir gezintinin keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *