24/7 İletişim +905437872917
Roma: 3 Saatlik Roma Şehrinin Kalbi Turu (Küçük Grup)

Roma: 3 Saatlik Roma Şehrinin Kalbi Turu (Küçük Grup)

Genel Bakış

Roma’nın tarihine zevkli bir yolculuk ile şehir merkezindeki en güzel anıtları görün. Parke taşlı labirent sokakları keşfedin, şehrin gizli meydanlarında kendi yolunuzu yaratın ve Pantheon ve Trevi çeşmesi gibi simge haline gelmiş yerlerle karşılaşın.Victor Emanuel Anıtı önünde rehberiniz ile buluşun ve Roma’nın labirent şeklindeki şirin parke taşlarla kaplı sokaklarına ve gizli kalmış yerlerine girin. Bu 3 saatlik yürüyüş turunda kalabalığın koşuşturmacasından, trafiğinden kaçın ve şehrin ihtişamlı Barok çağlarından kalma yerleri keşfedin.

Yolunuz boyunca, rehberiniz size bu muhteşem şehrin köşelerinde saklanmış birçok çeşmeler ve önemli binalardan bahsedecek. Dar labirent yolları takip edin ve böylece kendinizi birden nefes kesici Pantheon’un karşınızda bulun; yani Roma’da halen ayakta kalan tek pagan tapınağında.

Turunuz dünyanın en ünlü çeşmeleri biri olan Trevi Çeşmesinde son bulacak. Ölümsüz şehre dönmeden önce çeşmeye bir bozuk para atıp dilek dilediğinizden emin olun. Meşhur otantik Roma gelateria ‘sında gelato için durun ve bugüne dek tattığınız en güzel dondurmayı yiyin.

Bernini’nin meşhur 4 Akarsuyun Çeşmesi’ni ve Roma’nın en yetenekli sokak artistleri ve müzisyenlerine evsahipliği yapan Piazza Navona’yı ziyaret ederek turunuzun sonuna varacaksınız.

Dahil OlmayanlarDahil Olanlar

  • 3 saatlik tur rehberi
  • Yemekler

Buluşma noktası

Piazza Venezia’daki Victor Emanuel Anıtı’nın merdivenlerinin altı

Aklınızda Bulunsun

Planlanan tarihten en az 72 saat önce iptal edildiği taktirde para iadesi yapılır. 72 saatten daha kısa süre kala yapılan iptallerde iade yapılmamaktadır.

Başlangıç fiyatıTL 272kişi başı

Size söz veriyoruz

  • Hızlı rezervasyon ve yer ayırtma
  • En iyi fiyat garantis

Diğer bilgiler

LivItaly Tours LLC – Experiencing Italy

Aktivite Özellikleri

  • Ölümsüz şehrin merkezindeki en büyük eğlencelerini görün.
  • Roma’nın barok zamanlarından kalma muazzam anıtlara hayran kalın.
  • Meşhur Piazza Navona’nın sokak sanatçılarıyla eğlenin.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *