24/7 İletişim +905437872917
Roma: Jül Sezar'ın Son Günlerini Anlatan Rehberli Tur

Roma: Jül Sezar’ın Son Günlerini Anlatan Rehberli Tur

Genel Bakış:

3 saatlik, rehberli, Jül Sezar’ın son günlerinin yürüyüş turuyla, Roma’nın en tartışmalı ve en sevilen kahramanının son gününü yeniden yaşayın. Sezar’a dair izleri takip edin ve üzerindeki sır perdesi halen kalkmamış olan acımasız cinayeti dinleyin.

Açıklama:

Jül Sezar’ın yaşamını ve ölümünü keşfedeceğiniz 3 saatlik rehberli bir Roma yürüyüş turuyla, kentin tarihindeki en önemli günü tekrar yaşayın; Sezar’ın öldüğü gün!

Özel bir rehber sizi hikayenin başladığı yerlere götürüp, Roma’nın en tartışmalı kahramanının son günlerini yeniden yaşatacak. Böylesine sevilen bir liderin arkadaşları ve yoldaşları tarafından neden acımasızca ihanete uğradığını ve öldürüldüğünü anlamak için karmaşık tarihi inceleyin.

Largo Argentina’dan Portico of Octavia’ya; imparatorluk kentinin antik kalıntıları arasında yürüyün. Sonra oradan, Roma Forumu’nun sonundaki Theater of Marcellus’a; ücretsiz bir girişle, Antik Roma tarihini yeniden canlandıran tapınak kalıntılarını keşfetmeye doğru ilerleyeceksiniz.

Dahil Olanlar:

• Özel rehber
• Roma Forumu biletleri

Dahil Olmayanlar:

• Bahşişler (tercihe bağlı)

Aklınızda Bulunsun:

• Bu turun şehirde yürüyüşü içerdiğini lütfen unutmayın. Rahat ayakkabılar tavsiye edilir.
• Rezervasyon onayınız, uygunluk durumuna bağlı olarak, 48 saat içinde tamamlanır. Rezervasyonuz onaylandıktan sonra kuponunuzu e-posta yoluyla alacaksınız.

Aktivite Özellikleri:

Büyük İmparator Jül Sezar’ın son gününde neler olduğunu öğrenin

Theatre of Marcellus ve Largo Argentina’yı ziyaret edin

Yaşamının son gnünde Jül Sezar’ın ayak izlerini takip edin

Sezar cinayetinin halen bilinmeyen sırlarını dinleyin

İmparatorluk şehrinin tapınak kalıntılarını görmek için Roma Forumu’na gidin.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *