24/7 İletişim +905437872917

Saçlarda son trend: Piksel saç

Farklı olan artık saçların tamamının değil piksel piksel denilebilecek şekilde farklı desenlerle bezenmesi. Evet yanlış okumadınız, artık saçlarınızda istediğiniz bir resmi tıpkı tablo gibi taşıyabileceksiniz.

Saçlarınız için yepyeni bir moda akımı başlıyor

Dünyada yeni bir moda başladı. Bütünsel saç boyama tarih olacak gibi görünmese de, yeni akımın kadınlar üzerindeki etkisinin çok olacağını düşünmekteyim.

Farklı olan artık saçların tamamının değil piksel piksel denilebilecek şekilde farklı desenlerle bezenmesi. Evet yanlış okumadınız, artık saçlarınızda istediğiniz bir resmi tıpkı tablo gibi taşıyabileceksiniz. Oldukça iddialı olmak isteyenler için mükemmel seçim diyebiliriz.

Oldukça hoş, saç modeli ile kombine edilmesi gerekmeyen üstelik ilginç ve sıradışı olmak isteyen hanımlar ve beylerin taleb edeceğini düşündüğüm bu yeni piksel boyama yöntemi hakkında şimdiden pek bir şey söylemek mümkün değil elbette biraz zaman ve başarılı uygulamalar sonrasında göreceğiz sonuçları. Ama benim çok beğendiğimi de söylemek istiyorum…

Kuaförlere kolay gelsin diyerek kullanacaklara çeşitli örnekler vermek istiyorum işte resimler….

 

Şevval ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *