24/7 İletişim +905437872917
Sakarılıca Kaplıcaları

Sakarılıca Kaplıcaları Tanıtımı

Eskişehir-Mihalgazi ilçesinde bulunan Sakarılıca Kaplıcaları, ormanla çevrili bir alanda yer alır. Eğer termal otellerin birinde tatil yapmayı planlıyorsanız Sakarılıca Kaplıcaları’nı tercih etmenizi öneririz.

Sakarılıca Kaplıcaları Tanıtımı

Kaplıcanın su sıcaklığı 18-56 derece arasında değişmektedir. Mide, romatizma, kırık, çıkık, beslenme bozuklukları, sindirim ve kadın hastalıklarına iyi gelmektedir. Suyunda ise; magnezyum, hipertermal ve bikarbonat bulunmaktadır. İl merkezine 32 kilometre uzaklıkta olan Sakarılıca Kaplıcaları’nda belediyeye ait değişik konaklama imkanı sunulmaktadır. Eskişehir’de kaplıcaların tadını çıkarmak istiyorsanız Sakarılıca Kaplıcaları en doğru tercih olacak sizler için. Sakarya Nehri’nin kaplıcalara farklı bir doğa güzelliği sunar ve böyle bir bölgede her anın tadını çıkarırken sağlık problemlerinize de çözüm bulmuş olacaksınız. Eğer Sakarılıca Kaplıcaları’na gitmeyi planlıyorsanız ilk önce doktora gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *