24/7 İletişim +905437872917
Sakarya Derin Irmak Kahvaltı Evi

Sakarya Derin Irmak Kahvaltı Evi

Sakarya Derin Irmak Kahvaltı Evi Nerede ?

Şahinkaya eteklerinin altında, Kurtköy deresi’nin serin suları yanında Sapanca ve Maşukiye nin tam ortasında, Doğa ile iç içe olan Derin Irmak tesisinde keyifli ve eğlenceli ve huzurlu bir gün için tüm misafirlerini tesis de ağırlamaktan hoşlanan bir işletmedir.

Doruğa ulaştıran lezzetleri, 3 km uzunluktaki doğa yürüyüş parkuru, Çocuklar ve Yetişkinler için özel oyun sahaları, Atv motorları İle dağ gezileri ve karting sahasıyla siz değerli misafirlerinin canının sıkılmayacağı ve doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir tesis olan Derin Irmak Doğal Gözleme ve Kahvaltı Evi, Doğanın güzellikleri ve dağdan gelen temiz ve berrak suyu ile unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlar. 500 kişilik Kapalı ve 100 kişilik açık alanı ile siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Sakarya Derin Irmak Kahvaltı Menüsü

– Tereyağın da sahanda yumurta, menemen, mıhlama seçeneklerden sadece bir kaçı. Beyaz peynir, Kaşar peynir, Çerkez peyniri, Abaza peyniri, Mevsimine göre reçel çeşitleri, Domates, Salatalık, Yeşil zeytin, Siyah zeytin, Kırma veya kokteyl zeytin, Acuka, Sigara böreği, Pişi, Sınırsız çay.

Gözleme Çeşitleri Özel Yöresel Çıtır Akçaabat Köfte, Günlük Doğal Ev Yemekleri, Özel Ev Mantısı.

Kendin Pişir Kendin Ye Tut Ye Canlı Balık ve Şark Köşesinde Nargile, Közde Türk Kahvesi.

Sakarya Derin Irmak Kahvaltı Evi Fiyatları

Köy Kahvaltısı Fiyatı: 20 – 25 TL.

Yemek İçme Fiyatları: 25 – 35 TL.

Alabalık Izgara Fiyatları: 25 – 45 TL.

Sakarya Derin Irmak Kahvaltı Evi’ne Nasıl Gidilir ? 

Adres : Tepebaşı Mah. Cevdet Koç Cd. N:186/E – Sapanca / Sakarya

Nasıl Gidilir ?: E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir. Tem otoyolu ile gideceklerin İzmit Doğu çıkışından çıkarak Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından çıkarak ulaşım sağlanabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *