24/7 İletişim +905437872917
Sakarya Özde Alabalık Dağ Evi

Sakarya Özde Alabalık Dağ Evi

Sakarya Özde Alabalık Dağ Evi Nerede ?

Özde Alabalık Dağ Evi Doğanın İçerisinde kurulmuş güzel vakit geçirmek için inşa edilen nezih bir tesistir. İstanbul dere mevkinde bulunan tesis Sakarya’nın Sapanca İlçesinde Bulunan güzellikleri ile yakın bölgedeki insanların cazibe merkezlerinden biri haline gelmiştir. Tesis Butik Otel & Restaurant Hizmeti vermektedir. Restaurant Hizmetleri Restaurant’ta Kendi Bahçelerinden ve Bölgelerden Temin Edilen Malzemelerle Hazırlanan Mangal ve Köy Kahvaltısı Sunulmaktadır.

Sakarya Özde Alabalık Dağ Evi Kahvaltı Menüsü

Beyaz Peynir, Tel Zeytin, Kaşar Peyniri, Köy Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Sigara Böreği, Yöresel Reçel Çeşitleri, Bal, Köy Tereyağı, Sahanda Yumurta, Köy Ekmeği, Alabalık ve Kaşar & Mantar Güveç Tadılması Gereken Lezzetlerin Başında Gelmektedir ve Restaurant’ta Et ve Tavuk Izgara Çeşitleri ve bir çok alternatif mevcuttur.

Özde Alabalık Dağ Evi Kahvaltı Fiyatı

Kişi Başı Kahvaltı Fiyatı: 25 TL

Sakarya Özde Alabalık Dağ Evi Butik Otel

A TİPİ ODALAR : Oda + Kahvaltı 150 TL \ 2 Kişi

A TİPİ ODALAR : Oda + Kahvaltı (Yarım Pansiyon): 200 TL \ 2 Kişi

B TİPİ ODALAR : Oda + Kahvaltı 120 TL \ 2 Kişi

B TİPİ ODALAR : Oda + Kahvaltı (Yarım Pansiyon): 170 TL / 2 Kişi

Ortalama ücretlerdir .

Sakarya Özde Alabalık Dağ Evi Nasıl Gidilir ?

Adres : Erdemli Köyü (İstanbuldere Köyü) Sapanca / Sakarya

Nasıl Gidilir? : Sakarya’ya gitmek için karayolunu veya demiryolunu tercih edebilirsiniz. Tercihinizi karayolu olarak kullanırsanız E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir nitelikte. Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra varış noktasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *