24/7 İletişim +90 546 656 35 88
Sakarya Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel

Sakarya Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel

Sakarya Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel Nerede ?

Yayla Alabalık kurulduğu günden beri kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile Taze Alabalık keyfini siz değerli müşterilerilerine sunan ve eşsiz doğası içindeki muhteşem manzarasıyla İstanbul’a 1 saat uzaklıktaki tesisinde hizmet vermektedir. Yayla Alabalık verdiği hizmet ve Güleryüz sayesinde basında yeralmış en iyiler listesine girmiş bir tesistir.

Sapanca Mahmudiye Deresi üzerindeki Yayla Alabalık, yemyeşil ortamıyla sizi karşılıyor. Kiremitte Alabalık taş fırında pişiriliyor. Bunun dışında kaşarlı köfte ve diğer ızgara çeşitleri ile Orman içinde kurulu tesisin hemen ortasında akan İstanbul Deresi ile doğal bir atmosfer kazandırıyor. Ala Carte Menü ve Köy Kahvaltısı hizmetinin yanı sıra Konaklama Hizmeti de bulunmakta.

Yayla Butik Otel’ de dizayn edilmiş, 27 oda bulunmaktadır. Bu odaların 12’si Dubleks, 14’ü Standart, 1’i de Bungalov Suittir. Dubleks odaları ise: 3, 4 ve 5 yataklı. Standart odaların ise: 2 ve 3 yataklıdır. Tüm Odalarda; TV, Kablosuz Fiber İnternet, Merkezi Isıtma, Banyo & Tuvalet bulunmaktadır.

Sakarya Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel Fiyatları

Köy Kahvaltısı: 20 – 25 TL. Alabalık Restaurant Fiyatları: 25 – 35 TL. Konaklama Mevsim Şartları Ve Özel Günlere göre değişiklik gösterse de Ortalama 2 Kişilik Odalar: 150 – 200 TL. Arasındadır.

Sakarya Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel’e Nasıl Gidilir ?

Adres : Mahmudiye Dere İçi Mevkii, Sapanca / Sakarya

Nasıl Gidilir ?: Sakarya’ya gitmek için karayolunu veya demiryolunu tercih edebilirsiniz. Tercihinizi karayolu olarak kullanırsanız E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir nitelikte. Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra varış noktasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *