24/7 İletişim +905437872917
Sakarya Yeşilköy Sapanca Restaurant

Sakarya Yeşilköy Sapanca Restaurant

Sakarya Yeşilköy Sapanca Restaurant Nerede ?

Yeşilköy Sapanca Restaurant doğanın içerisinde essiz bir mekan, Ahşap masalarda taze ürünler ve kaliteli hizmet politikası olan restaurant Sapanca da 4 Mevsimin ayrı ayrı güzelliğini yaşayabilmeniz için özenle tasarlanmış bir işletmedir.Dere Kenarında olması Restaurant a ayrı bir hava katmasının yanı sıra; Restaurant’ta Garden Fountain olarak oluşturulan dikkat çekici mini şelalesi , Keyif için oluşturulmuş Yastık Salıncağı, Ailecek Sallanabileceğiniz Doğanın ve Manzaranın tadına varabiliceğiniz aileler için tasarlanmış essiz salıncağı ve çiçek arabaları ile süslenmiş bahçesi ile güzel bir keyif sizi bekliyor.

Serpme Kahvaltı Menüsü

Reçel , Bal, Tereyağ, Zeytin (2 Çeşit), Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Otlu Peynir, Acılı Ezme, Közde Patlıcan, Közde Biber, Sucuklu Yumurta, Patates Kızartması, Sigara Böreği, Menemen, Domates, Salatalık ve Sınırsız Çay. Izgara çeşitleri, Sulu Yemekleri, Enfes Tatlıları ve Güler yüzlü hizmet ile tüm misafirlerini ağırlamaktan onur duyan bir müessese.

Sakarya Yeşilköy Sapanca Restaurant Fiyat Bilgisi

Ortalama Yeme İçme: 20 – 35 TL. arasındadır. Serpme Köy Kahvaltısı: 25 TL. dir.

Sakarya Yeşilköy Sapanca Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Mahmudiye Köyü Dereiçi Mevkii – Sapanca / Sakarya

Nasıl Gidilir?: Sakarya’ya gitmek için karayolunu veya demiryolunu tercih edebilirsiniz. Tercihinizi karayolu olarak kullanırsanız E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir nitelikte. Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız Kocaeli İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra varış noktasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *