24/7 İletişim +905437872917

Şanlıurfa’da mera otlatma

Şanlıurfa’da iki aile arasında meydana gelen ve jandarmanın araya girdiği mera otlama kavgasında 2’si asker 8 kişi yaralandı.

CİHAN’da yer alan habere göre Şanlıurfa’nın Eyübiye ilçesine bağlı Yardımcı Mahallesi’nde Direk ve Aslan aileleri arasında mera otlatma kavgası çıktı.

Akşam saatlerinde taş, sopa ve ateşli silahların kullanıldığı kavgaya müdahale için ihbar üzerine mahalleye çok sayıda jandarma ekibi sevk edildi. Jandarma, olayın büyümesini engellerken 2 asker taş darbeleri ile yaralandı.

Kavgaya karışan iki aileden ise 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar, çevredeki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınırken olayda yaralanan iki asker, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *