24/7 İletişim +905437872917
Segway ile Prag Büyük Şehir Turu

Segway ile Prag Büyük Şehir Turu

Genel Bakış

Prag’ın Eski Kent bölgesinde Segway ile tura çıkın! Karl Köprüsü’nü geçerken kendinden dengeli aracınızın konforu ve güvenliğiyle şehrin görülmesi gereken yerlerini görün ve Prag Kalesi ve astronomik saati inceleyin. Prag’ın en güzel yerlerini Segway üzerinde keşfedin. Rehberiniz ile buluşup kısa bir eğitim aldıktan sonra büyüleyici mimariyi keyifle keşfetmek için Karl Köprüsü’nden yola çıkın.

Segway turu rehberiniz şehrin en ünlü simgeleri, tarihi yerleri ve yerel uğrak mekanlarından bazıları hakkında bilgi verirken Prag kaldırımlarında ve caddelerinde 3 saat boyunca gezin. Kampa Parkı, John Lennon Duvarı, Aziz Nicholas Kilisesi ve Prag Kalesi’ni ziyaret edeceksiniz. Turun bu kısmı, şehrin etkileyici bir manzarasını sunan Strahov Manastırı’nda sona erer.

Kısa bir aradan sonra, Petrin Hill üzerinden tura devam edin. Karl Köprüsü’nden geçerek Ulusal Tiyatro’yu, Wenceslas Meydanı’nı ve Eski Kent Meydanı’nı görün. Son olarak, Yahudi Mahallesi’ni keşfettikten sonra başlangıç noktasına döneceksiniz.

Seçeceğiniz dili konuşan bir tur rehberi eşliğinde özel tur seçeneği için yükseltme yapabilirsiniz. 3 saatlik kişisel Segway turu, ilginizi çekecek yerleri görmenin en iyi yoludur. Özel rehberiniz, tur sırasında size şehir hakkında harika hikayeler anlatacak.

Dahil Olanlar

  • Resmi eğitim
  • Kask
  • Yağmurluk
  • Buluşma noktasında sınırsız su ve kahve

Aklınızda Bulunsun

• Şu kişiler Segway kullanamaz: 260 pound veya 120 kilo üzerindeki kişiler, 8 yaşından küçük çocuklar, hamile kadınlar ve alkol ya da madde etkisi altındaki kişiler.

Aktivite Özellikleri

  • Prag’ı Segway ile keşfedin
  • Prag Belediye Sarayı’nı, Prag Kalesi’ni ve efsanevi Karl Köprüsü’nü görün
  • Wenceslas Meydanı’nı ve Eski Kent Meydanı’nı gezin
  • Petrin Hill ve Kampa Parkı gibi güzel parklarda dinlenin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *