24/7 İletişim +905437872917
Segway ile Prag Turu: 2 Saatlik Özel Manzara Turu

Segway ile Prag Turu: 2 Saatlik Özel Manzara Turu

Genel Bakış:

Prag’ın tarihi yerlerini Segway rahatlığıyla, 2 saat boyunca size özel, istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir manzara turunda görün. Eski Kasaba’nın parkeli yollarında dolaşın, Prag Kalesi’ne doğru bir gemi turu yapın ve daha fazlasını görün.

Açıklama:

Prag’ı kendi zevkinize göre özel bir Segway turu ile keşfedin. Eski Kasaba’dan (Staré Město) Prag Kalesi kompleksine kadar şehrin büyük abidelerini görün.

Hotel Intercontinental’dan (veya kendi otelinizden) araçla alınmayı takiben kolay kullanışlı ve çevre dostu araçlarınızı sürerken rahat ve güvenli hissetmenizi sağlayacak kısa bir Segway eğitim seansı yapın.

Daha sonra, şehir merkezinin parkeli yollarından, Vltava Nehri’nin bankları arasından süzülün. Cross Manes Bridge, Aleš Rıhtımı’nı (Alšovo nábřeží) Rudolfinum ile Lesser Mahallesi’ni (Malá Strana) birbirine bağlayan Manes Köprüsü’nden geçin.

Turunuz sırasında uzman bir kılavuz tarafından Astronomical Saat, neo-Rönesans mimari yapısına sahip olan Ulusal Tiyatro, St. Vitus Katedrali ve daha birçoğu hakkında bilgilendirileceksiniz.

Dahil Olanlar:

• Segway ve techizat (koruyucu kaskları, yağmurluklar vs.)
• Eğitim seansı (turdan önce açıklama ve pratik yapma)
• Segway eğitmeni
• Segway sigortası
• Ücretsiz içecek

Aklınızda Bulunsun:

• Segway turları 120 kilo (260 pound) üzeri ağırlığındaki kişiler, 8 yaş altı çocuklar, hamileler, alkol veya uyuşturucu kullanan kişiler için uygun değildir.

Aktivite Özellikleri:

Prag’ı bu kişiselleştirilmiş tur ile kendi ilgi alanınıza göre keşfedin

Staré Město (Eski Kasaba) abidelerini görün

Prag Kalesi kompleksine gemi ile gidin

Vltava River banklarının arasından harika manzaraları seyrederek geçin

Tarihi Manes Köprüsünden geçin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *