24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Servis minibüsü, kamyonete arkadan çarptı!

Karaman’da bir bisküvi fabrikasına işçi taşıyan servis minibüsünün önünde seyreden kamyonete arkadan çarpması sonucu 16 kişi yaralandı.

İHA’da yer alan habere göre kaza, Karaman-Mersin Karayolunun 25. kilometresinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Mersin’in Mut ilçesinden aldığı işçileri Karaman’da bulunan bisküvi fabrikasına getirmekte olan Abdurrahman Burgut yönetimindeki servis minibüsü, kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda önünde seyretmekte olan İsmail Demireğen idaresindeki kamyonete arkadan çarptı.

Çarpmanın etkisiyle yoldan çıkan kamyonet yol kenarından bulunan trafik levhası ile ağaca çarparak durabildi.

Kazada her iki aracın sürücüsü ile minibüste bulunan 1’i erkek 13 bayan işçi yaralandı. Yaralı sürücüler ile işçiler ambulanslarla Karaman’da bulunan çeşitli sağlık kuruluşlarına sevk edildi.

Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Bu arada kazayı duyan Karaman Valisi Murat Koca ile Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’de hastaneye gelerek yetkililerden yaralıların durumları hakkında bilgi aldı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *