24/7 İletişim +905437872917

Star Wars’ün dublöründen çok kötü haber

Serinin son filmi olan ´Star Wars 7: Güç Uyanıyor´ filminin zorlu aksiyon sahnelerinde kamera karşısına geçen İngiliz dublör Olivia Jackson, önümüzdeki günlerde kolunun kesileceğini söyledi.

Sağlık durumuyla ilgili İngiliz The Sun gazetesine konuşan Jackson, kaza ertesinde bir kolunun felç olduğunu ve önümüzdeki günlerde kesileceğini, ayrıca yüzünde de asla iyileşmeyecek yara izlerinin bulunduğunu söyledi. Jackson, “Elbette eski yüzüme sahip olmayı çok isterdim ama yaşadığım için şükrediyorum” ifadelerini kullandı.

fft16_mf6422152.jpeg

Star Wars serisinin son filmindeki zorlu sahnelerde Brit Daisy Ridley’in yerine kamera karşısına geçen Jackson, ‘Guardians of the Galaxy’ filminde Karen Gilligan, ‘Mortdecai’ filminde  Gwyneth Paltrow  ve ‘Mad Max: Fury Road’ filminde Rosie Huntington-Whiteley ve Charlize Theron için dublör olmuştu.

fft16_mf6422056.jpeg

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *