24/7 İletişim +905437872917
Stonehenge Ekspres, Gezi Turu

Stonehenge Ekspres, Gezi Turu

Genel Bakış

Stonehenge’in gizemli taş çemberini öğleden sonra ziyaret edin ve bu büyüleyici anıtı kendi temponuzda keşfedin. Londra’dan kalkacak doğrudan servis ile Salisbury Düzlüğü’nde yer alan, UNESCO korumasındaki anıta ulaşın.

Dünya harikalarından biri olan ve UNESCO Dünya Mirası statüsüne sahip Stonehenge’in antik taş çemberini keşfedin.

Londra’nın merkezinden kalkacak lüks otobüse binip ekspres servisten yararlanın. Vardığınızda, şoförünüz sizi 2 saat boyunca taşların keyfini süreceğiniz gizemli ve büyülü alana götürecek. Seçeceğiniz dilde açıklamalar sunan büyüleyici bir sesli rehber turundan faydalanın.

Stonehenge’in inşa edilme sebebi halen gizemini koruyor. Burası paganların ibadet yeri, astronomik saat ve Tunç Çağı’nda mezarlık olarak kullanılmış. Tarihi neredeyse 5000 yıl önceye dayanan bölge, hala gün dönümü tarihlerinde ibadet için ziyaret ediliyor. Eşsiz bir anı keşfederken bütün bunların ne anlama geldiğine kendiniz karar verin.

Ardından, lüks otobüsünüze binip vakit kaybetmeden Londra’ya dönün, otobüs sizi otelinize veya konakladığınız yere giden toplu taşıma araçları için elverişli, merkezi bir konuma sahip Victoria İstasyonu’na bırakacak.

Dahil Olanlar

  • Londra’dan otobüsle dönüş transferi
  • Giriş ücretleri

Buluşma noktası

Tur, 12:00’de, 258 Vauxhall Bridge Road, Londra SW1V 1BS (Victoria İstasyonu) adresindeki Evan Evans Tours’tan hareket eder

Aklınızda Bulunsun

• Tur saat 18.30’da, Victoria Tren İstasyonu’nda sona erer

Aktivite Özellikleri

  • Londra’nın merkezinden ekspres servise binip öğleden sonra saatlerinde Stonehenge’i ziyaret etmenin keyfini çıkarın
  • Salisbury Düzlüğü’nden geçerken sırtınızı yaslayıp dinlenin
  • 7 dil seçeneğine sahip sesli rehber ile taş çemberinin gizemini keşfedin
  • Ödediğiniz bilet ücreti dahilinde Stonehenge’e ücret ödemeden girin
  • Londra’ya akşam planlarınız için tam vaktinde dönün

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *