24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Takla atan otomobil ikiye

Ankara’da, kontrolden çıkıp takla atan otomobil, kaldırımdaki ağaçları parçaladıktan sonra bir sitenin avlu duvarına çarparak durabildi.

CİHAN’da yer alan habere göre araçta sıkışan Ankara Emniyeti Yunus ekiplerinde görevli polis memuru Fahri Orcan ağır yaralandı.

Kaza, saat 02.00 sıralarında, Yenimahalle’deki Yahya Kemal Caddesi’nde meydana geldi. Fahri Orcan yönetimindeki otomobil, Eşref Bitlis Caddesi istikametine seyrederken, bilinmeyen bir sebeple kontrolden çıktı. Aşırı hızlı olduğu iddia edilen ve takla atmaya başlayan araç, kaldırımdaki ağaçları parçaladıktan sonra bir sitenin avlu duvarına çarparak durabildi. Otomobilin gövdesiyle motor kısmı birbirinden ayrıldı. Sürücü Fahri Orcan, ikiye bölünen otomobilin içinde sıkıştı. Araçta bulunan ve Orcan’ın kayınvalidesi olduğu öğrenilen Şenay Namal ise kendi imkanlarıyla araçtan çıktı.

Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı polis memuru itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmasının ardından bulunduğu yerden çıkarıldı. Yaralı, ambulansla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Şenay Namal ise diğer bir ambulansla kontrol amaçlı hastaneye götürüldü. Otomobilin ve çarptığı ağaçların parçaları etrafa dağıldı. Araç çekiciyle otoparka götürüldü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *