24/7 İletişim +905437872917
Tam Gün Sahne Arkası Turu: Universal Stüdyosu Hollywood

Tam Gün Sahne Arkası Turu: Universal Stüdyosu Hollywood

Genel Bakış:

Gününüzü, Hollywood’un hazinelerine Universal Stüdyoları’nda göz atarak geçirin! Kendisi modern bir sanat eseri olan tramvaylarda stüdyoların arka planlarını keşfederek eğlence parkı havasında bir heyecan verici bir macera yaşayın!

Açıklama:

Hollywood. Bu isimle birlikte aklımıza gelen şeyler, film yıldızları, güzel insanlar ve Amerika kültürünün kalbidir. Bugün, Universal Stüdyoları hakkında oldukça bilgili ve harika bir rehber ile en sevdiğiniz sinema ve TV filmlerinin sahne arkalarında turlayacaksınız. Kendimizi yaşayacağımız bu arka plan deneyimine hiçbirşey kaçırmamnızdan emin olmak için HD monitörlerle donatılmış tramvayların konforunda bırakacağız!

Bu tam gün turunuzda, en sevdiğiniz film ve TV programlarından son zamanların en popüler yapımları “War of the Worlds” ve “Fast and the Furious”a kadar hemen hemen hepsine göz atabileceksiniz. Steven Spielberg’ün kendisinin haricinde kimsenin görmediği dünyanın en geniş hareketli sokak setlerini keşfedeceksiniz!

Hollywood’un nesi ilginizi çekerse çeksin, bu turda Universal Stüdyoları’nın dünyaya sunduğu gücü deneyimlerken inanılmaz bir heyecan yaşamanın zevkine varacaksınız. CGI, stop-motion animasyon tekniği ve 3 boyutlu film teknolojilerinin arkasındaki sihri keşfedebileceğiniz Özel Efektler Sahnesi’ni ziyaret etme fırsatınız da olacak.

Etrafta biraz gezindikten sonra, gerçek maceralara artık hazır olan sizleri, “Revenge of the Mummy” filminin yürek hoplatan özel efektlerinin heyecanlı yolculuğuna çıkaracağız. Jurassic Park’ın dinzorlarıyla yüz yüze gelecek, Shrek’in 4 boyutlu dünyasında “canavarika” bir macera yaşayacaksınız!

Gelin ve rüyaların gerçekleştirildiği bu inanılmaz toprakları ziyaret edin. Turdan sonra, düzinelerce film tiyatrosu, gece eğlence noktaları ve fast food restorantları, Universal Şehir Yürüyüşü’nde keşfetmeniz için sizi bekliyor olacak!

Dahil Olanlar:

• Universal Stüdyoları Hollywood Giriş
• Sürücü/rehber
• Otelden araçla alınma ve bırakılma

Dahil Olmayanlar:

• Yiyecek ve içecekler
• Bahşişler (isteğe bağlı)

Aklınızda Bulunsun:

Eğer Anaheim bölgesi dışında bir otelde kalıyorsanız, Anaheim’deki buluşma noktasına gelin.

Aktivite Özellikleri:

Hollywood’un en büyük Studyo’sunun arka sokaklarını gezin

CGI ve Stop-Motion tekniklerinin sırlarını Özel Efektler Sahnesi’nde (Special Effects Stage) öğrenin

Yürek hoplatan Mumya’nın eğlence treninde bir yolculuk yapın ya da Jurrasic Park sürüşünde dinazorlarla yüzyüze gelin.

War of the Worlds (Dünayalar Savaşı) film setini ve Fast and the Furious’un (Hızlı ve Öfkeli) çekimleri için kurulan devasa sokak film setini keşfedin

Turdan sonra, Universal Şehir Yürüyüşü’ne mutlaka katılın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *