24/7 İletişim +905437872917
Top of The Rock Bileti ve New York Manzaraları Turu

Top of The Rock Bileti ve New York Manzaraları Turu

Genel Bakış

Öğle yemeği ve 1 saatlik liman turunu içeren bu tam günlük turda, Manhattan’ın en iyisini deneyimleyin. Big Apple’ın muhteşem manzaraları için Top of the Rock’ın gözlem yerine girişin tadını çıkarın. Şehrin tüm ünlü alanlarını ve simgesel yerlerini görün.

Şehir dışından şehir merkezine Manhattan’ın manzaralarını, tam gün eskortlu bir otobüs turuyla keşfedin. Bırakın rehberiniz size Manhattan’ın en iyisini sunsun. Grotta Azzura’da öğle yemeği yiyin ve Top of the Rock Gözlem Yeri’ne girişin tadını çıkarın. 1 saatlik Özgürlük Heykeli liman feribot gezisiyle karayı arkanızda bırakın.

Times Meydanı ve Madison Meydanı Bahçesi gibi önemli noktaları görerek güne başlayın. Flatiron Binası’nın benzersiz mimarisini fark edin. Greenwich Village, SoHo ve Küçük İtalya gibi popüler bölgeleri deneyimleyin. Ellis Adası, Özgürlük Heykeli ve Brooklyn Köprüsü’ne yakından bakmak için Lady Liberty Limanı Feribotu’na binecek ve Battery Park’ta gezeceksiniz.

Bu tura; Central Park, Aziz Kutsal John Katedrali, Grant’s Tomb, Harlem’e komşu üst kısımlar, Mile Müzesi, Metropolitan Sanat Müzesi evi, Beşinci Cadde’nin meşhur dükkanları ve Rockefeller Merkezi gibi yerler dahildir.

Dahil Olanlar

 • Otobüsle şehir turu
 • Lisanslı profesyonel rehber
 • 1 saatlik liman gezisi
 • Grotta Azzura’da öğle yemeği
 • Top of the Rock Gözlem Yeri’ne giriş

Dahil Olmayanlar

 • Otelden araçla alma ve araçla bırakma
 • Bahşişler (tercihe bağlı)

Buluşma noktası

Lütfen kuponunuzu belirtilen mekanların birinde takas ediniz: 777 8. Bulvar (8th Avenue) ve 47. ve 48. Cadde’de bulunan Ana Ziyaretçi Merkezi (Main Visitors Center) (07:00-20:00). Aynı zamanda bu mekanlarda da kuponunuzu takas edebilirsiniz: 234 Batı (West) 42. Cadde (7. ve 8. Bulvar [7th and 8th Avenues] ) adresindeki Gray Line New York Visitor Center’da, Madam Tussauds Müzesi’nin lobisinde veya 8. Buvar’ın (8th Avenue) köşesinde bulunan 42. Cadde’dedeki İşletmesi Otobüs Terminal’i (Port Authority Bus Terminal) sokak düzeyi girişinde.

Aktivite Özellikleri

 • Şehir dışından şehir merkezine Manhattan’ı, lisanslı bir profesyonel rehber eşliğinde otobüsle keşfedin
 • Grotta Azzura’da öğle yemeğinin tadını çıkarın
 • 1 saatlik Lady Liberty Limanı Feribot Gezisi ile tekneden manzaraları seyredin
 • Şehrin nefes kesen manzaralarını görmek için Top of the Rock Gözlem Yeri’ni ziyaret edin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *