24/7 İletişim +905437872917
Topkapı Sarayı ve Harem Tur

Topkapı Sarayı ve Harem Tur

Aktivite Özellikleri
  • Diğer turlarda erişilemez Topkapı Sarayı ziyaret alanları
  • Senin bilgili rehber Saray hayatı ve onun geçmişi hakkında ilginç hikayeler duymak
  • Önceden rezerve biletle Sarayı Harem Tour
Genel Bakış
Bir uzman yerel bir rehber ile bir 3.5 saatlik küçük grup turu çarpıcı ve gizemli Topkapı Sarayı yaşayın. Sen Sarayı‘nda ilgi tüm önemli alanlarda erişebilir ve aynı zamanda bu genişletilmiş ziyaret Sarayı Harem özel kabul edersiniz.
Detaylar
Bilgili bir rehber ile Topkapı Sarayı ve Harem bir genişletilmiş tur zevk ve oda ve gerekçesiyle güzelliği hayran ve Saray büyüleyici tarihi hakkında öğrenme 3.5 saat harcamak.

Ancak son zamanlarda halka açılmış olan yerler dahil, Saray ilgi üst bölgelerini gezen. kadar 800 aşçılar yoğun dönemlerde birçok 6.000 olarak öğün hazırlanan Saray mutfağı, bakın.

Güzel bir boru odası, özel banyo ve süslü dua odası kendi saflarına katılmak için ikna etmiş olabilir ayak asker kışlasında, bir göz!

Turnenin vurgulamak Sarayı Harem bir ziyaret. Sultan’ın birçok eşleri, cariyeleri, çocuklar ve eunuchs ve sultanın annesinin özel yaşam dörtte burada bulabilirsiniz. Böyle o şanslı olsaydı bir cariye resmi yoldaş için, bir favori olmak mezun ve nasıl olarak Sultan‘ın özel hayatın karmaşık siyaset hakkında bilgi edinin. haremağaları ve şehzadelerin bu alanda izin verilen tek erkekler niçin keşfedin.

Harem giriş fazladan bir bilet gerektirdiğinden, az ziyaretçi size deneyim bu parçası zevk emin olabilirsiniz hiç, ama önceden rezerve bilet ile Harem bakın.

Yanı sıra Sarayı‘nın tüm genel erişim alanlarını ziyaret edin. Kitle Odası Sarayı‘nda en korkunç nokta neden öğrenin – Eğer kötü bir performans vezir olsaydı olmasıdır. Boğaz manzaralı rengarenk bahçelerin içinde yer alan çarpıcı büfeler, keşfedin.

Sen en kalabalık odalar atlamak. Aksine pelerini ve kılıcı Muhammed‘in ya da St. John the Baptist önkol görmek için sırada bekleyen rehber ile zaman harcamak yerine, rehberiniz ziyaret etmek bırakarak, dışarıdan bu emanetler ve odaların bir giriş sağlayacaktır senin kendi ve rehberli tur sonra kendi hızınızda.

Dahil Olanlar
  • Topkapı Sarayı’na • Ön saklıdır giriş bileti
  • Ön saklıdır Harem bilet
  • Uzman İngilizce konuşan rehber
Dahil Olmayanlar
  • Otel pick-up / düşüyorlar
  • Bağışlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *